reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
U mnie też prawdopodobnie 13 dni po😁 ja dostaję @ zawsze 15 lub 16 dnia po. A teraz premom twierdzi , że 4 dzień spoznia mi się @, bez owulaków bazuje tylko na temperaturze. U mnie poza bolem cycków żadnych objawów okresowych a temperatura niezauważalnie w gorę. Test negatywny i już testów brak.
U mnie już temperatura nie pozostawia złudzeń 😅 chociaż ciężka noc była, mąż tak chrapał ze musiałam iść do salonu spać, a tam mnie koty dopadły 😅 ja w tym cyklu tez tylko temperatura bez testów i już zaczynam wątpić czy się wszystko zgadza, tam Premom oznaczył owulacje na 21dc a flo wgle nie ogarnęło i wyliczyło ze mam dzisiaj 4 dzień spóźnienia nie wiem skąd
 

Załączniki

  • IMG_4084.jpeg
    IMG_4084.jpeg
    43 KB · Wyświetleń: 42
miałaś gorączkę, dreszcze i wrażliwa skóra to nic innego jak gorączka. Wiesz co…. Na początku listopada dostałam wieczorem gorączki, zimno mega mi było, dreszcze, ból głowy, po tabletce przeszło i nie wróciło. To jakiś wirus…. Teraz są 3 dniówki ( 3 dni gorączki u dziecka i żadnych objawów) jeden dzień gorączki i nic więcej.
Nie łącz tego z zagnieżdżeniem, a prędzej wirus.
Zagnieżdżenie ponoć trwa trochę dłużej, około 1/2 dni… jakoś tak.
Też miałam podobnie, trzydniowa gorączka od soboty, test negatywny w poniedziałek, a dzisiaj przyszła spóźniona @ z katarem w gratisie 🤧 krążą te wirusy, wszyscy chorzy dookoła.
 
U mnie już temperatura nie pozostawia złudzeń 😅 chociaż ciężka noc była, mąż tak chrapał ze musiałam iść do salonu spać, a tam mnie koty dopadły 😅 ja w tym cyklu tez tylko temperatura bez testów i już zaczynam wątpić czy się wszystko zgadza, tam Premom oznaczył owulacje na 21dc a flo wgle nie ogarnęło i wyliczyło ze mam dzisiaj 4 dzień spóźnienia nie wiem skąd
Nie ma nic gorszego jak chrapanie i jak już taka wkurwiona przenoszę się do salonu pod koc
 
bo nie zmierzyłaś temperatury? Nastepnym razem jak wjadą dreszcze i wrażliwa skóra, zmierz temperaturę:) odrazu bedziesz wiedziała:)
Nie, nie mierzyłam właśnie, leżałam tylko i trzęsłam się jak galareta, sama myśl o wstaniu z łóżka i wyjściu spod kołdry mnie przerażała :D Wiem, że miałam bardzo duży puls bo serce waliło mi jak młotem. Następnym razem na 100% mierzę temp. :)
 
reklama
Do góry