reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cześc :-)

Coś mi się na klawiaturze przestawiło, bo nie mogę zrobic literki "ci" :crazy::no:

Alan też nie ma religii w przedszkolu :no: i dobrze :zawstydzona/y::-p:-D
 
reklama
A ostatnio na cmentarzu- Mamo, to jest Jezus? Ja mówię, że tak. Na co Janek - "poznałem po czapce"

To ja już nie wiem dlaczego te dzieci u nas tak ciągają. Nawet te nie zapisane na religię. :baffled:
 
Hejka kochane:)))

Myszko Jasiek jest rewelacyjny!!!!!!!!!! hahahahah cudo:)

Mariczka tez taka anty kościelna...przez nas pewnie....ale na Boze Narodzenie i Wielkanoc idziemy z nia....na święconce w tym roku dodam ,ze w Polskim kościele....zadawała Kamilowi takieeee pytania....stoi i "Tatusiu a dlaczego ten Pan ma sukienkę, przecież nie jest dziewczyną.... ", "Albo ,ze ona wcale nie chciała, żeby on ją tą wodą tak oblewał....", i wiele innych.... Kamil grzecznie jej tlumaczyl ,ale co się babcie patrzyły to ich...;/

My po spacerku, po obiadku ( McDonald pierwszy raz od roku jak sie z misiem doliczyliśmy)....a teraz odpoczywamy:)))

buziaczki dla Was mamuski:***
 
Dżem dobry :-)

Kana - ja też nie pamiętam kiedy byłam w macu, chociaż kiedyś uwielbiałam, to odkąd zobaczyłam jak robią nuggetsy dla dzieci to omijam szerokim łukiem.

Zimno u mnie. Nic mi się nie chce, a prasowanie mnie wooołaaaaaa, udaję że nie słyszę :cool2:
 
Zapominajko ja od początku jestem sama bo mąż wziął sobie urlop ale cały czas siedzi na budowie. Coś za coś, ale radzę sobie. Najgorzej jak przychodzi wieczór jedna chce jeść a druga się bawić albo trzeba ją głaskać do snu i nie mam jak się rozdwoić. Myszqo u nas nie chodzą, ale rozmawiają na tematy religijne przy okazji różnych świąt. A prasowanie u mnie też rośnie, ale narazie musi sobie poczekać :) Dzisiaj od rana pada. Weronika waży 2360 więc od wyjścia ze szpitala przybrała 165 gram jest dobrze. Dostałysmy jeszcze skierowanie na badanie siatkówki oka po skończeniu miesiąca i dowiedziałam się że mamy za damo szczepionke na pneumokoki z racji małej wagi do 2,5 kilo. Maja wczoraj miała jakiś zły dzień, płakała, musiałam ją przytulać, mówiła że nie chce być dorosła bo nie chce nas stracić, ja nie wiem skąd Ona bierze takie pomysły.
 
Witajcie u nas leje od rana...a jutro piknik przedszkolny....mam nadzieje ze wypogodzi sie

Zanplo przytulaj ja, przytulaj, przytulaj i mów że kochasz...u nas mimo braku zazdrości pomagało to w kiepskim nastroju Julci
kiedyś słyszałam wypowiedz psychologa ze dla dziecka pojawienie się rodzeństwa jest odczuwalne jak dla nas nowa-druga zona/kobieta w domu
super że Weroniczka rośnie i przybiera i bardzo dobra wiadomość z tymi szczepionkami...zawsze to 1200zl w kieszeni...
przynajmniej tyle nasze prorodzinne Państwo może dac

Myszqa ja tez widziałam ten program...ale do maca i tak czasami zaglądamy:zawstydzona/y:
 
Cześć mamusie;
ja dałam radę, wszyscy przeżyli :-D

U nas religi nie ma, ale nawet jakby była, to Iggy nie byłby zapisany.

Zanplo jak idą wam prace budowlane.

Ja się dziś wściekłam na przedszkolanki... ryczeć mi się chce...
 
Nie wiem czemu ostatnio zlewa mi posty w całość :eek:

Zapominajko na budowie powoli ale coś się dzieje. Mamy parapety wewnętrzne, a mąż zaizolował właśnie parter pod wylewkę. Robi teraz troszkę rzeczy sam więc dłużej to wszystko schodzi. Jeszcze tylko styropian na podłogę i będą mogli wchodzić z ogrzewaniem. Jakbym miała nadmiar kasy to zleciłoby się to wszystko ekipie i byłoby zrobione, a tak to trzeba na spokojnie.
Powoli zaczyna się etap, który najbardziej lubię :-).
Mielismy dzisiaj gości, teraz czas na sobotni odpoczynek.

A co te przedszkolanki przeskrobały???
 
reklama
Do góry