reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dzien dobry....albo jak dla kogo prawie dobry wieczór mamuski:))))

co tutaj tak pusto????

Ja właśnie posprzątałam całe mieszkanko teraz kanapeczka i relaks przy kompku:))))
Mariczka z tatusiem na dwórku....ooooo wrócili:p hahahha

ok buziolki:*
 
Wiesz co ja tez stękam uwierz mi:p hahaha

Mała tak mi daje popalić po zebrach i wnętrznościach ,ze szok....rozciąga się w najlepsze, to nic ,ze miejsca juz praktycznie brak:p hahaha

No,ale samo sie nie ogarnie wiec....:p
Listonosz zostal kolejne awizo wiec wieczorkiem jeszcze na poczte podskocze,a zaraz jak Kmail wroci z zakupkow to uciekamy razem na placyk:) bo pogoda dopisuje:)
 
Witajcie a ja zaczęłam moją aktywność fizyczna...zobaczymy kiedy mi się znudzi:zawstydzona/y:

wczoraj byłam na fitcyclingu a dzisiaj na zumbie....
było bosko...

dzisiaj też zaliczyłam warsztaty dla rodziców świadomy rodzic-szczęśliwe dziecko...



Kanus zaciskam kciuki za Was dziewczynki już niedługo będzie nas więcej!!!!!!!

Renia napisz jeszcze raz o tych sokach...wyglądasz rewelacyjnie ja też tak chcę!!!!:zawstydzona/y::-p
 
Dobry!
U nas pada, zimno, wieje.
Mężowy ma tydzień urlopu, miał pracować na naszej działeczce ale przy takiej pogodzie, to się nie da :baffled:

Zmykam robić śniadanko!

Renia - wyglądasz genialnie. Zaczynam sprzątać mieszkanie na wrzesień :-D
 
Dzień dobry


Zaraz lece do przedszkola na dzień mamy. Zuzia zostala dzis w ,,pećkolu,, z Hanią nawet się za mą nie obejrzała gdy wychodziłam:zawstydzona/y: W domu cisza....moj m miał inny plan ale nie dałam sie:-D i twardo ucze się do zaliczeń:-p.

Zapominajko a panie co tym razem wymysliły?

Kana podziwiam za energie:tak: ja tez głównie stękałam...własciwie dalej stękam:-D.

Myszqo pogoda fatalna nam tez nie daje nic porobic na podwórku:-(.

Zanplo jeszcze troche i najlepsze przed tobą czyli wnętrze, a masz juz jakies konkretne pomysły jak bys widziala wasz domek w środku?
 
reklama
Hej mamusie;
pogoda koszmarna. Ciekawa jestem kiedy już będzie ciągle ładnie.

Mamusia z kim zostawiasz córeczki na czas aktywności?
Anoli miłej zabawy.

A przedszkolanki... no cóż. Zapomniały mnie poinformować, że przed festynem przedszkolnym ( który był w sobotę) dzieci mają występy na dzień mamy. Igor miał przygotowany wierszyk i piosenkę, ale nie wystąpił, bo przyszliśmy dopiero na festyn. I jeszcze pizdy zdziwione były. A ja się poryczałam z tego wszystkiego. Przez chwilę miałam ochotę iśc do dyrektorki z tym, ale olałam. Nic by to nie zmieniło...
 
Do góry