reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dopadła mnie angina i na 3 dni wyłączyła. Na szczęście już ok :D

Kankiya Vive, jak spotkanie?

Madzienko Pysia ma już 4 zębiska :-D Ale ten wasz to pewnie wyczekany.

A o kotle to nawet nie chce mi się pisać...
 
reklama
Witam sobotnio;-)
Agaciu nie pomogę z maszynką, mój B ma jakąś philipsa sprzed dwóch lat, ale zawsze kupuje z tej firmy i zadowolony;-)
Gratuluję zębuszków pierwszych i tych czterech;-)
Kanusia super,że u Was już lepiej z katarkiem nooo a urodzinki w domu to wyzwanie:-D ile dzieciaczków ma być?


a spotkanie z Vive cudowne:-) nie mogłyśmy się nagadać:-D świetna z niej babeczka a jaka laska:szok: wypiłyśmy grzańca na jarmarku bożonarodzeniowym i w planach miałyśmy ekstremalny przejazd ciuchcią w wesołym miasteczku, ale tak się zagadałyśmy,że zapomniałyśmy :-D no i cóż po spotkaniu z drugą forumowiczką stwierdzam iż grudniówki to zajebiste babeczki i nie mogę doczekać się kolejnych spotkań:tak:

dziewczyny sprężamy tyłki i organizujemy w końcu prawdziwy meeting w nowym roku , tylko może lepiej z dziećmi, bo jak spotkamy się same to strach się bać:-D co druga to lepsza AGENTKA:-D
 
Dobry wieczór :-)

To może teraz moje wrażenia ze spotkania...Było FANTASTYCZNIE!!!

Karolinko-a propos tej "laski" tak sobie myślę, ze chyba za dużo tego grzańca wypiłyśmy :p A tak poważnie, to świetne uczucie poznać na żywo kogoś, kogo zna się tak długo wirtualnie :) Dziękuję Ci kochana..Ty wiesz za co ;-)
I jestem jak najbardziej za wspólnym spotkaniem wszystkich grudnióweczek, najlepiej we Wrocławiu, w którym można się zakochać!!! Ale byłaby impreza....

Kanusia, Zapominajka-gratulacje dla Waszych dziewczynek z okazji nowych ząbków ;-) Jeszcze chwila i będziemy chwalić się ubytkami w uzębieniu u naszych grudniowych dzieciaczków :-D
 
My po urodzinkach, było bardzo fajnie, ale jak głośno :-D w przedszkolu to chyba nie mogłabym pracować. One wszystkie krzyczą zamiast mowić haha. Majka troche sie rozchorowała więc zaliczyliśmy lekarza i została w domu.
Madzienko gratulujemy ząbka !!!
Zapominajko już 4 ząbki, niezłe tempo ma malutka. U nas jeszcze nie widać żeby coś sie wykluwało.
Właśnie co do wypadania to u Majki w przedszkolu jedna dziewczynka już straciła ząbka i była wielka sensacja w całej grupie :-D
 
Wrocław jak dla mnie super!!!!!!!

Zanplo wcale mnie nie dziwi,że sensacja z powodu zęba. u nas przedszkolanki zignorowały, a dzieciak ryczał i inne dzieci go pocieszały....
 
Ja też się mogę do Wrocka wybrać :-)

Dziewczyny, bo ja jakaś zakręcona jestem. Czy w tym roku jest jakieś szczepienie?

Myszko, jest ! bo my dostaliśmy wezwanie z przychodni, tyle, że teraz Ci nie napisze na co, bo nie mam pod ręką tego wezwania.... my ciągle przekładamy, bo młody choruje. Myślę, że zaraz Ci jakaś mamuśka bardziej zorientowana napisze na co szczepimy teraz nasze pociechy :)
 
reklama
Do góry