reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hejka mamki:)

Zapominajko
super Iggi bedzie miał atrakcje;) ale fajnie zazdroszcze, sama bym poleciała...:)

Madziu, Vive na pewno skorzystam z Waszych przepisów.....Aswoja droga Madziu powinns jakas ksiazke napsiac o naturalnych sposbach, leczenia i zapobiegania.....forumowa ekspertka z Ciebie;) No i dziewczynki masz cuuudowne, takie radosne i szczesliwe:)

A odnosnie radosci to ciesze sie, bo za 12 dni bedzie moj misiek spowrotem:))) ahhhh ale go wysciskam.....rodzinak sie martwi ,zeby przypadkiem 3 dziewcyznki nie było.....ale spoko.....nie dam sie juz wiecej tak wpakowac:p hahaha

W ogole nie wiem czy zła ze mnie mama, czy cos robie nie tak czy po prostu taka Majkowa natura, ale ona ciagle buczy, marudzi i placze....Myslałam ,ze Mari była płaczliwym dzieckiem ,ale ona przy Majce to był pikus dosłownie....
A nie jest ani chora, ani nic....troszke ma katarek ,ale nie daje sie jej we znaki.....moze zabki czy cos sie tam szykuje, bo jeszcze kilka takich dni i bede siwa....myslałam ,ze to jakies przejsciowe, ale trzyma sie i trzyma......moze ona po prostu ma taki charakterek....ale w tym wypadku mozecie mi/nam współczuc.....
Jak sie smieje to sie smieje pełna buziula, ale jak ryczy to jeszcze wieksza.....;(((((
 
Kana może teraz chłopak będzie. A Majka buczy bo może ma skok rozwojowy. Albo pieszczotka jest i chce całej uwagi :D

No i zgadzam się, że Madzienka powinna książkę napisać.

Moje chłopaki wróciły. Zadowoleni bardzo.
 
Dzien dobry. U nas cudne slonko, ale podobno to ostatnie takie cieple dni.
Jakies dziwne cos sie nam przyplatalo:sorry2: Zuzie we wtorek wieczorem bolalo ucho, Filipa w srode wieczorem i ewidentnie nie bylo to udawane, bo az plakali z bolu. Ale byl to tylko jednorazowy incydent. A mnie z kolei wczoraj. Nie wiem co to bylo, ale mam nadzieje, ze juz sobie poszlo:tak:

Kana szybciutki zlecialo te 5 tygodni. Moze rzeczywiscie z tej tesknoty bedzie teraz chlopak:-D Mamusia na pewno jestes dobra, Majeczka moze ma taki okres. Moja siostra ma synka w wieku Twojej Mai (tydzien starszego) i on to w ogole ciezki przypadek jest. W dzien spi po 15min i to najlepiej na rekach badz przy cycu, w nocy budzi sie po kilka razy, ciagle placze i wymaga non stop uwagi. Jest sliczniutki i kochany, ale widze ze siostra ma juz dosc.

Zapominajko super, ze wycieczka sie udala. A to byl tylko taki jednodniowy wypad?
 
Witajcie...my dzisiaj kończymy 8 miesięcy...rany kiedy to zleciało, dopiero w ciąży byłam
kto nas jeszcze nie widział to wyglądamy obecnie tak
Zobacz załącznik 587388

co do książki to niezły pomysł:-Dale poczekajcie zbiorę wiecej czarodziejskich przepisów od koleżanki;-)

Asiulka oby to coś poszło sobie i już nie wracało....

Kanuś no ja nie wierze twoje skarby to takie aniołeczki...

Agaciu jak nastrój???

Pyciołku jak się miewacie dziewczynki???

miłego dnia życzę!!!
 
Hejka kochane:)

Madziu wróżę Ci sukces tej książki :) Anioleczki mówisz tak? Hahaa No takie z rozkami:) hahaha a Lenka sZok 8 miesięcy.... Jest cudowna... Zreszta ma to po starszej siostrze i Mamusi:)

Asiula zlecialo jakby szybko bomwraca tydz szybciej po 4 :) nie moge sie doczekac... Hahaha i żadnych chłopców nie bedzie ... Po pierwsze wrócono nam 3 dziewczynki , wiec próbować nie będę ... No i zdecydowanie moje dwie terrorystki mi wystarcza:))) No i zdrowka dla Was oby to "cos" nie wróciło:)a no on i wierze Twojej siostrze... Nasza mała na szczęście w nocy ogolnie nie licząc wyjątków,spi pięknie tylko cycus i ziuziu:)

Zapominajko Twoja corcia jest taka słodka:) ah napatrzec sie nie moge na fb:) zreszta synus tez niczego sobie bedzie wyrywał laski:)a u Majki to moze faktycznie jakis skok bo jakby odpusCza...:)

a w ogole osttnio sie usmialam... Rozmawiamy z misiem na skype a Mari nagle "a wiesz tatusiu przepraszam, ale ty chyba wiesz ze my kiedyś bedziemy z Majka chodziły do szkoły na studia No i oczbwiscie bedziemy miały chłopaków i sie z nimi calowaly...tak juz jest" hahahha Tatus Nie wyglądał na szczęśliwego:p
 
Ostatnia edycja:
cześć babuszki;

Kana no minę musiał mieć bezbłędną. A Iggy już czaruje kobiety. Tak średnio 5x w tygodniu się oświadcza :-D

Madzienko wierzyć mi się nie chce, że Lenka już 8 mie:-Dięcy skończyła.

Asiulka oby ból ucha się nie powtórzył! A Chłopaki polecieli na 1 dzień. Oglądać dinozaury i do domu.
 
Dziewczynki przychodzę się chwalić :-p W tym tygodniu mam tylko wtorek wolny, reszta dni zajęta :-) Normalnie super! I ludzie przychodzą i się tatuują :-D No supcio! Cieszę się jak dzieciak. Ten weekend siedziałam sama od rana do wieczora ale zapisały się 4 osoby :-) Więc warto było siedzieć. :-)

Anoli syneczek będzie z tej wizyty? :-D
 
reklama
Witajcie w kolejny poniedziałek...ale ten czas leci za chwile w sklepach będzie świątecznie....

troszkę nas :ninja2:

Myszqa super wieści...trzymamy nadal kciuki żeby było więcej i więcej a kolejki gługie
 
Do góry