reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja tez bym tak chciala...
Ale jak chcemy wrocic do Pol,wybudowac dom...to niestety,cos za cos:-(...
Plusem calej sytuacji jest,ze zanim wroce na sto procent,z Mary bedzie jej chrzestna..
I ze mam taka prace ze w kazdej chwili moge sie wyrwac.A Mary bedzie w zlobku,150 m od mojej pracy i niedaleko domku:tak:

no rzeczywiście super rozwiązanie, dacie rade na pewno, w tak sprzyjających warunkach, gorzej u mnie, dziś się dowiedziałam, że jeśli moja mama nie przyjedzie to będę musiała płacić 400funtów za miesiąc za opieke:szok::szok::szok:i to tylko za pół dnia, masakra
 
reklama
Dobry wieczor Dziewczynki!!!!

Kaja DZIEKUJE CI KOCHANA ZA PAMIEC!!!!!


no rzeczywiście super rozwiązanie, dacie rade na pewno, w tak sprzyjających warunkach, gorzej u mnie, dziś się dowiedziałam, że jeśli moja mama nie przyjedzie to będę musiała płacić 400funtów za miesiąc za opieke:szok::szok::szok:i to tylko za pół dnia, masakra

Beciaczek a czemu az tyle? Ja tez tyle bede placic ale za full time, tyle ze z zamieszkaniem. Myslalas o Registered Child Minder?
 
no rzeczywiście super rozwiązanie, dacie rade na pewno, w tak sprzyjających warunkach, gorzej u mnie, dziś się dowiedziałam, że jeśli moja mama nie przyjedzie to będę musiała płacić 400funtów za miesiąc za opieke:szok::szok::szok:i to tylko za pół dnia, masakra
O wszyscy swieci!!!!
No i ja tak narzekam na ten biegun:baffled:A tu nie ma stalej oplaty za opieke,czy za przedszkole...Wyliczaja na podstawie zarobkow.Zarabiasz malo,placisz malo,zarabiesz duzo,placisz...wiecej:-DI panstwo ma obowiazek zapewnic opieke dla dziecka,nawet jesli chcesz wrocic do pracy z wlasnego widzi mi sie:blink:
 
Loooo matko:szok::szok::szok:
Co za historia:baffled:

no Kajaczku są na tym świecie ludzie bez serca, a oni się zachowywali jakby nigdy nic i jeszcze do nas pretensje, że sie przed wyjazdem nie pożegnaliśmy, a jeszcze mieszkaliśmy w tzw. staff accomodation, tzn dom który zapewniał pracodawca, my nie musieliśmy płacić, więc bardzo dużo zaoszczędziliśmy, więc poprostu wyjechaliśmy bez słowa, bo ja patrzeć za to na nich nie mogłam, że takie świństwo zrobili
 
reklama
Dobry wieczor Dziewczynki!!!!

Kaja DZIEKUJE CI KOCHANA ZA PAMIEC!!!!!




Beciaczek a czemu az tyle? Ja tez tyle bede placic ale za full time, tyle ze z zamieszkaniem. Myslalas o Registered Child Minder?

no właśnie mnie koleżanka mieszkająca w UK powiedziała, że nursery kosztuje 100 za tydzień za pół dnia, a childminder jakieś 4,5za godz to mnie tyle samo wychodzi, mogę załatwić dodatek wiem, ale jak znam życie to stwierdzą, że za bogaci jesteśmy, wszystkich dodatków dostajemy dosłownie minimum
 
Do góry