reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Cześć kochaniutkie.
Ja też wstałam i takie wieści,poprostu super:-D
Wiolcia buziaczki i gratulację
Tak mi zamulał internet wczoraj że to nie na moje nerwy i nie podchodziłam bo bym przez okno wyżuciła.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytujące mamuśki:-D

Renczysia no sen ci powiem niczego sobie hi hi,pewnie w połowie bym się obudziła.

Hejcz ja mam to samo z moim chłopem,wczoraj wrócił z pracy i wpierw piwko,potem niby samochód poszedł przestawić,spotkał sąsiada,wrócił po godzinie po piwku oczywiście,potem w domu trzecie piwko i na koniec stwierdził że sobie drinka zrobi. No to już nie wytrzymałam i awantura była na całego,powiedziałm że jakby coś się zaczeło dziać to nie mogłabym na niego liczyć i musiałabym wziąć taxi a jego w takim stanie na oddziale nie chcę widzieć. Zrobiło mu się strasznie głupio i obiecał że przestanie:-D
 
reklama
witajcie
renczysia ale mialaś sen:D
ja wlasnie po 2sniadanku i kawce. Przegladałam z miedzyczasie wyborcze ulotki-masakra az sie niedobrze robi jak sie czyta te hasła o których potem tak szybko zapominają, a te obietnice czego to nei zrobią-ciekawe za co i czym kosztem. No ale na wybory wypada pojsc a jakos nie mam faworyta na kogo zagłosować...
&&& za pomyslne wizyty i dobrego samopoczucia zycze...
 
Jak Antylopka wspomniała o kanapie, to od razu coś mi się przypomniało. Wczoraj dumny tatuś stwierdził, że jak będzie oglądał telewizję na kanapie, to jego synek będzie leżał przy nim. Ten mój duzy facet chyba już nie może doczekać się tego małego.
 
Renczysia ale sen!!! Hihihihiii.
Dzięki dziewczyny.
Wróciłam od fryca, psiapsiółka przyjedzie to mi farbke nałozy. Dzis odstawiam fenka, bo mnie mama objechała i kolezanka z góry na dół, ze lekarza nie słucham..
A w ogóle to sie na korytarzu zapchała ubikacja w pionie do którego jestesmy podłączeni i cały syf wybija do brodzika. Wrrrrrrrrrrrr. Mieli wczoraj to robić ale sie nie zjawili. A mnie nie dośc, że smierdzi to brudno...
 
Antylopka mama już jest to i poród może się rozkręcić :) Może ty będziesz nastepna :)
no juz Ci powiem, że bym mogła, choć dzisiaj w nocy naszedł mnie strach, że oczekuje tak fajnego porodu jak przy Wiki i może się okazać masakra... i tak sobie wkręcałam jeszcze!
chyba lepiej jak się nie wie, czego się spodziewać...

dobra, szykuje sie na wizyte, do popoludnia
 
Hejak:)
Ja niedawno wstałam, tak mnie dziś w nocy znów Wiktor wymęczył - cierpi na jakieś noce bezssene:// a ja musowo z nim....
Niedługo idę z psem do weterynarza bo mu sie wścieklizna kilka dni temu skończyła, tzn szczepienie przeciw;pp
Tak nie spałam i myślałam o dziewczynach naszych że tulą już do piersi swoje skarby eeeech zazdraszaczam;p

renczysia sen super hehehe:)
Mi się dziś też śniło że leżałam na porodówce, ale takiej ładnej i miałam skurcze, byłam zadowolona:)
Dziewczyny rozdwojone napełdziły nam juz na dobre nastrój przedporodowy:)

hejcz padłam z meża :-D to sobie umilił to wyrzucanie śmieci hehe :-D

Antylopka krolcia olcia powodzenia na wizycie!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&

Hannah nie wiem czy zaglądasz tu czy nie - co do szpitala to ja chyba jako pewniak to postawię na chałbińskiego:/ raz że - i co najważniejsze nie bedzie zamknięte, dwa mam najbliżej - 5 - 10 min drogi, a trzy opinie nie są złe, tzn warunki obskurne ale lekarzy i położne chwalą na forach... nie mogę liczyć na Kamińskiego, ...no chyba że będę rodzić zupełnie nie w terminie://
 
Ostatnia edycja:
Co u san? Ma ktoś do niej namiary,bo jakaś cisza,zawsze pisała do południa?

Ja pisałam do Tuni bo też się nie odzywała,Wiolcia masz pozdrowienia od Tuni,masz szybko wracać do formy:-)
Była wczoraj u gina i Zuzia przytyła 800g i waży 2440g.Ma słabe łącze i dlatego nic nie pisze.
Kazała pozdrowić was wszystkie:-)
 
Witam
Nie było mnie przez jakis czas, a tu takie wieści.
Gratulacje dla Cristalrose i Wiolci!

Mnie choroba dopadła na dobre i skończyło sie w końcu na antybiotyku. Poprawa na razie nie duża bo zazywam go dopiero od środy, ale mam nadzieje, ze wkrótce pomoże bo kaszel trwajacy ponad 3 tygodnie juz mnie wykańcza.

Dziś po południu mam wizytę i lecę sie szykować.
Trzymam kciuki za pozostałe wizytujące!
 
zaliczyłam spacer i jakaś taka strasznie zmęczona jestem. mam w planie na dzisiaj sobie trochę kompotów narobić bo mam jeszcze zapas jabłek z działeczki i szkoda, żeby się zmarnowały a zimą potem kompocik sobie chętnie wypije :)

no wlaśnie o sun też już rano pytałam i cisza. Anka ma do niej numer ale póki co się też jeszcze nie pojawiła. jak się nie odezwią jeszcze przez jakiś czas to napiszę do Anki, żeby się do niej odezwała. hehe i tak to pójdzie wężykiem :D
 
reklama
Do góry