reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja myślę ze to kurczę jakieś słabe sprzęty mają albo dzidzia źle ułożone akurat przy badaniu albo lekarz nie od tych badań [emoji23] na polowkowych widać siurka jak nie wiem juz [emoji16]a przecież lekarz tez sprawdza narządy czy prawidłowe więc dla mnie to dziwne takie zmiany
Dla mnie właśnie tez. Chyba że one nie wiedziały na pewno. Ja na połówkowej poprosiłam żeby potwierdził płeć bo ołówkowa to dla mnie już taki pewniak
 
Ja myślę ze to kurczę jakieś słabe sprzęty mają albo dzidzia źle ułożone akurat przy badaniu albo lekarz nie od tych badań [emoji23] na polowkowych widać siurka jak nie wiem juz [emoji16]a przecież lekarz tez sprawdza narządy czy prawidłowe więc dla mnie to dziwne takie zmiany

Oooo wlasnie jestem tego samego zdania :) mi powiedzial w 12 tyg juz plec w 17 inna pani doktor tez mowila ze widzi jajeczka i ze cos zwisa :D zobaczymy co w piatek powie ale watpie ze sie zmieni i nawet bym nie chciala zeby mu odpadl :) bo juz mowie do niego po imieniu :D
 
Oooo wlasnie jestem tego samego zdania :) mi powiedzial w 12 tyg juz plec w 17 inna pani doktor tez mowila ze widzi jajeczka i ze cos zwisa :D zobaczymy co w piatek powie ale watpie ze sie zmieni i nawet bym nie chciala zeby mu odpadl :) bo juz mowie do niego po imieniu :D
No to ja też miałam już 3 razy potwierdzona w tym raz u innego gin :) wiec bardzo mnie ciekawi jak to możliwe ile razy widziały płeć i miały potwierdzona
 
Dla mnie właśnie tez. Chyba że one nie wiedziały na pewno. Ja na połówkowej poprosiłam żeby potwierdził płeć bo ołówkowa to dla mnie już taki pewniak
No ja rozumiem, że na prenatalnych czy tam jeszcze do 16tyg jakoś to różnie bo ten wyrostek to tak różnie się kształtuje ale w wysokich tyg to coś to nie halo [emoji23]
 
Motylek ma racje, dziwne to, ale niekiedy jest tak ze cala ciaza np. Dziewczynka, a urodzi sie chlopak [emoji3]
Na moich polowkowych bylo tak bardzo widac, ze to chlopczyk, ze wiem na 100%!
Pomimo ze chcialam dziewczynke, teraz juz bym nie chciala zeby Ignasiowi cos odpadlo [emoji3]
 
Kiedy bylam w ciazy z synem /2015-16/ to wsrod znajomych dalszych były az dwa przypadki "zmiany" płci przy porodzie. Ale moze ktos raz zapytal na poczatku a potem juz nie...

Kiedys matki wcale nie wiedzialy. Teraz mamy dobrze:D Ja sie jeszcze nie nastawiam ze dziewczynka. Po polowkowych może w koncu. I tak najwazniejsze zdrowe dziecko:)
 
reklama
Witam dziewczyny chwilę mnie nie było ale już po urlopie wszystkie zaległe sprawy załatwione powoli wracam do rzeczywistościPóki co czuje się dobrze wieczorami plecy dokuczaja ale ciężar coraz większy więc chyba norma☺jutro mam polowkowe u lekarza u którego robilam genetyczne a w czwartek wizytę u swojej ginki, batdzo się cieszę bo ostatnia wizyta miesiąc temu i już zaczynam wymyślać niestworzone scenariusze czytalam dziś też na fb o tej zmianie płci no nieźle człowiek już się przyzwyczaja do myśli ze chlopak a tu nagle coraja jak ja pewnie bym się nie zalamała ale mój syn brata doczekać się nie może więc niewiem jak przyjął by wiadomość o siostrze
 
Do góry