reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

My mamy 2 dolne jedynki i pol gornej jedynki, druga gorna jedynka bedzie niebawem. 😜 Kazdy ząbek to kilka nieprzespanych nocy i same marudzenie. 😐
 
reklama
U nas odpukac nie jest najgorzej. Rano w ogole ma bardzo dobry nastroj, schody sie zaczynaja po drzemce 😊 czy ktoras z Was przeszla juz na jedna drzemke? Moja corka sama postanowila to zrobic jakis czas temu
 
U nas odpukac nie jest najgorzej. Rano w ogole ma bardzo dobry nastroj, schody sie zaczynaja po drzemce 😊 czy ktoras z Was przeszla juz na jedna drzemke? Moja corka sama postanowila to zrobic jakis czas temu
Cześć, my też już od jakiegoś miesiaca na jednej drzemce. Plus jest taki że szybciej kładzie się wieczorem do snu.
A ząbków mamy 8 😊 i też jakoś nie pokolei wychodziły. Jedynki na dole później dwójki u góry, następnie dwójki na dole i jedynki u góry 🤣
 
Hej 😊 jak u Was z zabkami? Majka zaraz bedzie miala rok i dopiero zaczela zabkowac 🤣 ida na raz trzy zeby... dwie jedynki i dwojka. I to wszystko na gorze. Na dole dalej szczerbolek 🤣
U nas pierwsze dolne jedynki wyszły ok 5 miesiąca, teraz mamy już 6 ząbków a dwa kolejne (dolne dwójki) powoli zaczynają się pojawiać w buziaku 🙂
 
A jak u Waszych maluszków z mówieniem? Moja za 4 dni skończy rok i aktualnie nie mówi nic. Wcześniej mówiła "nie" i "ta-ta", ale nie wiem na ile to było "świadomie".
 
Moja jajaja, dadadada, nananana, mamamama, bababa i nie 🤣 zadnego swiadomego slowa z jej ust nie uslyszalam 😁 moje dziecko nie ma czasu usiasc ze mna zebym jej cos pokazywala, czy opowiadala. Na tyłku siedzi maksymalnie 30 sekund... 🤣
 
A jak u Waszych maluszków z mówieniem? Moja za 4 dni skończy rok i aktualnie nie mówi nic. Wcześniej mówiła "nie" i "ta-ta", ale nie wiem na ile to było "świadomie".
Mia skończyła Rok dwa dni temu . Nie mowi nic . Czasem tylko powie słowo nie , ale rzadko. Nie chce po nas powtarzać, nie chce robić pa pa itd.
Chodzi przy meblach i przy pchaczu. Sama jeszcze się boi
Każde dziecko rozwija się swoim tempem , jeszcze będziemy narzekać że za dużo gadają 😂
 
reklama
A jak u Waszych maluszków z mówieniem? Moja za 4 dni skończy rok i aktualnie nie mówi nic. Wcześniej mówiła "nie" i "ta-ta", ale nie wiem na ile to było "świadomie".
U nas teraz mamamam, tatata, tetete, dzidzi, dziadzia, bababa, ama to na jedzenie i jeszcze dej jak coś chce. Synek bardzo długo nie gaworzył zupełnie nic, poszliśmy do neurologopedy i po jakimś miesiącu ćwiczeń zaczął się rozgadywać powoli. Każdy maluch rozwija się w swoim tempie ale wyszliśmy z założenia że lepiej sprawdzić i wcześniej zainterweniować niż potem miałoby być za późno.
 
Do góry