reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
ja teraz nieplanuje, kredyt siła wyższa. Natomiast latałam w pierwszej ciazy i wszystko było w porządku. :)
Ja jestem tak zmęczona 🙈 że marzą mi się wakacje... chłop dostał ekstra projekt i byłoby akurat 🙈 choć wiadomo że w mieszkaniu ileś rzeczy do zrobienia 🙈 więc się okaże...

Ja też latałam. Miałam nawet lecieć na szkolenie, ale sama się boję...w sensie walizka etc i musiałabym mojej synka zostawić na tydzień 😥
 
Witam dziewczyny w ten niedzielny poranek ☀️☀️☀️ czy któraś z was zmaga się z nadczynnością tarczycy?
Robiłam u lekarza tsh i wyszedł wynik za niski(nie wiem jaki bo nie podał) i zaproponował tabletki.
 
Witam dziewczyny w ten niedzielny poranek ☀️☀️☀️ czy któraś z was zmaga się z nadczynnością tarczycy?
Robiłam u lekarza tsh i wyszedł wynik za niski(nie wiem jaki bo nie podał) i zaproponował tabletki.
U mnie niedoczynność, ale też wyszła dopiero w ciąży. Przyjmuje od kilku dni tabletki. Endokrynolog powiedział mi, że moje wyniki są nieznacznie podwyższone, ale z racji ciąży lepiej wprowadzić leczenie 😊
 
Witam dziewczyny w ten niedzielny poranek ☀️☀️☀️ czy któraś z was zmaga się z nadczynnością tarczycy?
Robiłam u lekarza tsh i wyszedł wynik za niski(nie wiem jaki bo nie podał) i zaproponował tabletki.
Ja mam aktualnie TSH równe 0. Kazała mi doktor odstawić euthyrox i poczekać jak zareaguje tarczyca, za 2tygodnie badania do powtórki.
 
reklama
Witam dziewczyny w ten niedzielny poranek ☀️☀️☀️ czy któraś z was zmaga się z nadczynnością tarczycy?
Robiłam u lekarza tsh i wyszedł wynik za niski(nie wiem jaki bo nie podał) i zaproponował tabletki.
Ja nie mam tarczycy, miałam raka, ważne jest aby TSH było na odpowiednim poziomie zbyt wysokie jest niebezpiecznie, dobrze jak by Ci podał wynik, za jakiś czas powinnaś powtórzyć badanie i zobaczyć czy się poprawiło.
 
Do góry