reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Któraś z Was ma problemy z anemią? Gin zalecił mi zbadać ferryfynę, więc chyba podejrzewa, zwłaszcza że miałam na samym początku ciąży hematokryt poniżej normy, ale czerwone krwinki były wtedy ok🤔
Czuję się mega słabo😵‍💫
 
Właśnie wyszłam od ginekologa i nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona. Póki co widział tylko pęcherzyk ciążowy i niby zarys zarodka, ale jeszcze nie był pewny i stwierdził, że wpisze mi, że jeszcze nie uwidoczniono zarodka.
 
Wg. Om 6+3 i termin porodu wg moich obliczeń na 27.12. Ginekolog nic nie mówił terminie ciąży czy zarodka, tylko wypisał, że pęcherzych ciążowy ma 1, 25cm.
 
Właśnie wyszłam od ginekologa i nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona. Póki co widział tylko pęcherzyk ciążowy i niby zarys zarodka, ale jeszcze nie był pewny i stwierdził, że wpisze mi, że jeszcze nie uwidoczniono zarodka.
Nie przekreślaj jeszcze niczego. U mnie tydzień temu lekarz znalazł zarys samego pęcherzyka, brak zarodka, a tym bardziej serca. Nastraszył mnie przeokropnie. Tydzień żyłam w stresie, ale wystarczyło 7 dni. Pojawił się płód i serce. Trzymam kciuki, będzie dobrze 😌
 
Właśnie wyszłam od ginekologa i nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona. Póki co widział tylko pęcherzyk ciążowy i niby zarys zarodka, ale jeszcze nie był pewny i stwierdził, że wpisze mi, że jeszcze nie uwidoczniono zarodka.
A nie mialas pozniej owulacji ?
Czasami wystarczy dzien dwa i jest zarodek .
 
reklama
Nie wiem kiedy miałam owulację, nie sprawdzałam testem, ale współżyłam tylko raz, więc raczej dużego marginesu błędu nie ma. A cykle mam zwykle 26/27 dniowe.
 
Do góry