reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Ja mam wizytę dopiero 27.05 w urodziny mojej mamy i wtedy będę w 9 tygodniu. Dzisiaj dużo lepiej się czuję. Wczoraj mnie tak od rana mdliło a dzisiaj od południa ale to krótko. Zmęczenie nadal mega, nieraz się muszę zmusić żeby coś zrobić. Jak dzieciaki mam po przedszkolu to niezły sajgon, nie idzie normalnie odpocząć, chodzą i marudzą, co chwilę coś, narzekają, skarżą na siebie, płacze i lamenty-juz dosyć czasami mam
 
A tak z ciekawości, ile płacicie za wizyty prywatne? Ja 340zl i w tym mam badania w cenie.
300 zł za badanie z usg, badania laboratoryjne płacę osobno,
Ogółem teraz mam kolejną wizytę na nfz to liczę, że zrezygnuje z prywatnych wizyt bo ostatnio nie byłam zadowolona z prywatnej wizyty - lekarka mało mówiła i szybko przeprowadziła badanie. Poza ginekologiem muszę odwiedzać endokrynologa (mam pcos i hashimoto) oraz po krzywej cukrowej mam konsultacje u diabetologa.
 
Cześć Dziewczyny, pozwoliłam sobie dołączyć ze względu na nurtujące mnie pytanie, niejeden test Pink wykazał że jestem w ciąży, wg aplikacji 5+3 jednak byłam dziś u lekarza i niestety nie widział w macicy nic, są dwie opcje albo jest zbyt wcześnie (mam długie cykle 32/33 dni) albo ciąża pozamaciczna. Czy któraś z Was też tak miała że w 5 tyg nie był jeszcze widoczny pęcherzyk ciążowy? Staram się nie nakręcać ale myślę że doskonale mnie rozumiecie jaki to stres 😣
 
Cześć Dziewczyny, pozwoliłam sobie dołączyć ze względu na nurtujące mnie pytanie, niejeden test Pink wykazał że jestem w ciąży, wg aplikacji 5+3 jednak byłam dziś u lekarza i niestety nie widział w macicy nic, są dwie opcje albo jest zbyt wcześnie (mam długie cykle 32/33 dni) albo ciąża pozamaciczna. Czy któraś z Was też tak miała że w 5 tyg nie był jeszcze widoczny pęcherzyk ciążowy? Staram się nie nakręcać ale myślę że doskonale mnie rozumiecie jaki to stres 😣
Zdecydowanie za wcześnie poszłaś, jak masz wątpliwości to zrób przyrost bety i będziesz miała pewność
 
To sprawdzisz wartość bety jaka masz i zobaczysz czy przyrost prawidłowy czy nie i będziesz wtedy na 100% wiedziala czy jest ok czy cp, ja byłam pierwszy raz u gin w 5t6d wtedy betę miałam koło 20tys ( moje cykle to 23 dni) i było widać sam pęcherzyk
 
To sprawdzisz wartość bety jaka masz i zobaczysz czy przyrost prawidłowy czy nie i będziesz wtedy na 100% wiedziala czy jest ok czy cp, ja byłam pierwszy raz u gin w 5t6d wtedy betę miałam koło 20tys ( moje cykle to 23 dni) i było widać sam pęcherzyk
Ok dzięki! Musze uzbroić się w cierpliwość
 
reklama
Do góry