reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie które mnie nurtuje, a internet nie pomaga. Jak jeszcze pracujecie, i macie zlecone badania ale prywatnie to normalnie wychodzicie z pracy i zachowujecie prawo do wynagrodzenia, czy też bierzecie urlop?
 
Oo to ze mną jeszcze bardziej łeb w łeb. Ten sam dzień. Trzymam kciuki✊✊️.

Ja jutro wizyta. Niby jestem umówiona na omówienie wyników z krwi, ale liczę na usg I to bardzo, bo czuje się niby lepiej i mózg analizuje. Dobrze ze cycki znowu bolą, od razu mi lepiej 🤡.
To znowu mamy jutro sporo wizyt chyba 😉
 
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie które mnie nurtuje, a internet nie pomaga. Jak jeszcze pracujecie, i macie zlecone badania ale prywatnie to normalnie wychodzicie z pracy i zachowujecie prawo do wynagrodzenia, czy też bierzecie urlop?

Screenshot_20240520_080841_Samsung Internet.jpg
 
reklama
Ginekolog kazał kupić pregna vomi, a lekarz rodzinny powiedział, że muszę przeżyć, bo to normalne o I tak jakoś. A ten gin prywatnie w ogóle nic nie skomentował.

Ja na szczęście jeśli chodzi o zapachy mam mocny żołądek 😀 mnie wnętrzności nie ruszają i żule. Nie pytajcie ;)

Ja kupuje w rosmanie is.ana kids 2w1 czy 3w1 taki żel bezzapachowy białe opakowanie i takie foczki są nadrukowane. Może taki kup ;)
Jesli masz te tabletki to wez je po co masz sie aż tak meczy może zaczniesz normalnie funkcjonowac.
 
Do góry