reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Laseczki cale szczescie ze sie juz tu nie pojawiam....boze co za poziom.....A tak kiedys bylo fajnie. Ukalo, mozesz sama pisac do siebie i sobie odpowiadac. Mysle ze bedziesz wtedy usatysfakcjonowana w 100%!Jakie forum tacy uzytkownicy....
 
Emma z tego co wiem to Natalia może Cię wpuścić na nowe forum ;-) ale ona dziś wieczorem miała chyba pracować więc nie wiem :dry: może napisz do niej na gg :oo:
 
Emma - musisz się zalogować na nowym forum, i potem Natalka da Ci dostęp, jak juz Ci sie uda - ja dam jej cynka, bo będę widzieć kiedy się zarejestrujesz :)
 
Ja to się Wam dziewczyny dziwie. Tak dać się wykurzyć... Można było po prostu zignorować...
Szkoda, zawsze mi się Was dobrze czytało, mało się udzielałam - może z 5 - 6 razy ale wasze rady często mi służyły.
Szkoda że się tak dałyście.
 
My nie przez Ukało stąd znikłyśmy.
Po "rewolucji" babyboom-a, błedy się tu pojawiały, stronka muliła, słabo działała - właśnie dlatego stworzyła nasza droga koleżanka oddzielne i tam jesteśmy.
 
reklama
Do góry