reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Sosnowiczanka mojego P ciotka z Avonu dostaje paczki do paczkomatu. Dostajesz smsa, że paczka już jest z kodem takim... Jedziesz we wskazane miejsce, podajesz nr i odbierasz.
 
reklama
Cześć mamuśki.
U nas ok. Mikołaj w sumie już zdrowy tzn, nie widać po nim choroby, ale nie odkasłuje i ta wydzielina mu zalega i to "ładnie" słychać. Jutro jadę z nim do ortopedy na kontrol a w środę do pediatry.
Ja wczoraj miałam małą temp. ale jakoś daję radę tylko katar mnie wykańcza:baffled:

Moje dziewczynki -te starsze- kwestują dziś dla WOŚP Były od 7 rano z przerwą na śniadanie i potem do 12.30. Teraz są w domu na przerwie obiadowej i od 14.45 już do wieczora a raczej do nocy, bo P. wiezie je i kilka osób do studia do W-wy i znając życie wrócą ok 2.00 w nocy
 
Phelania - ja dziś w końcu wypróbowałam saneczki, które E. dostała na urodziny. Podobało się :-)
Inka - Zdrówka dla Aleksego, my też juz niestety raz zaliczyliśmy zapalenie oskrzeli i antybiotyk (w październiku) i długo E. się z tego dziadostwa wygrzebywała. Życzymy szybkiego powrotu do formy. A z jedzeniem, to nie wiem... może jakieś danio, a może mleczna kanapka, albo miś lubiś? (jak E. już nic nie chce mi zjeść, to na to zawsze się połasi...;-))
Sosnowiczanka - no właśnie czekam i czekam...:-( ech... a oczywiście na komentarze nie zwróciłam uwagi... Teraz widzę, że nie ma co go polecać.

lysa - ależ Benio profesjonalnie trzyma tą kredkę ;-) zdolniacha :-)

A ja dzisiaj nawet wyspana, Elenka obudziła się 8:20 i jeszcze posiedziała w łóżeczku, wstałam dopiero przed 9 :-)
 
sosnowicznka to jest fajne rozwiązane paczkę mozesz odebrac kiedy chcesz nawet w nocy:) a jak masz jeszcze gdześ blisko to juz wogole super. Dostajesz na maila i tel info ze juz jest w wybranym przez ciebie punkcie i jedziesz na ekranie dotykowym wbijasz nr tel swoj oraz kod podany w smsie i otwiera się przegrodka z ktorej wyciagasz paczkę i konczysz operacje zamykajac i zatwierdzajac na ekranie. Ja lubię korzystac z tej opcji:)
 
Dzieki dziewczyny:) W takim razie zamowie i jak juz przyjdzie to udamy sie na spacerek z Alankiem:) Paczkomat mam w samym centrum Sosnowca, to w jakies 15 min dojdziemy sobie:)

Alan popoludniu chyba pobil rekord spania- spal prawie 3 godziny... A jak wstal zjadl taki duzy obiad ze az M sie dziwil. Zjadl dwie pożądne łyzki ziemniakow, duzego pulpeta w sosie pieczarkowym i porcje surówki (kapusta pekinska, marchewka, cebulka, papryka i jogurt) Teraz siedzi na nocniku i oglada Mikiego:)
 
Sosnowiczanka haha się uśmiałam. Alan to jak prawdziwy chłop, się wyspał się najadł i KIBELEK!
Agapa super, miło słyszeć, że TWOJE dziewczynki już się udzielają i pomagają!!BRAWA!

Ja chyba przygłupia jestem albo nie wiem co. Jak widzę w TV wejścia Jurka Owsiaka i jak się wypowiadają ile już mają, kto jest, na co i po co to siedzę i wyję. Taka jestem wrażliwa. OD razu w nosie mi ściska i łzy się pojawiają, jak dewotce. Chyba @ się zbliża... Albo nie wiem. Wzruszam się, że są jeszcze fajni ludzie na tym świecie-ja..pier.... nie wierzę, że to piszę...
Byliśmy z Niną na sali zabaw. Się pobawiła. Więcej za dziećmi się patrzyła... no ale pojeździła na kilku rzeczach i w kulkach posiedziała.
 
Hej. Wracam po mega chorobie i przyjęciu roczkowym Krzysia. Żołądek mówi stanowczo,że umarł...spiłam się na after party jak wszyscy poszli i nie mogę nic przełknąć...w ogóle stwierdziłam,że patologia ze mnie jakaś...

Milva trzymaj się!!! Sunia musi się odnaleźć,żałuję,że nie mieszkam blisko bo pomogłabym w poszukiwaniach.
 
Witam i ja sie wieczornie, ale za wiele nie napisze. Mam dola jestem kompletnie wypompowana, zmeczona i zaraz usypiam Fabiana i ide spac, nawet ich dzisiaj nie kompie.. |Jutro nadrobie co pisalyscie..\
\
Buziki pa;*
 
reklama
Do góry