reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Milva super wiadomosc :))) Strasznie sie cieszę!!! A gdzie byla Milva? Gdzie ją znależliście?

Alan dopiero usnął. Mam nadzieje ze noc bedzie lepsza niz ostatnie dwie.
 
MILVA wierzyłam że Milva2 się odnajdzie, bardzo się cieszę a zdjęcie na fb Bartusia z sunią i opowieść jak się odnalazła bardzo wzruszające.

Dzisiaj po 61 dniach cyklu dostałam @ brzuch mnie nawala jak cholerka ale mimo to byłam w banku zapłacić za mieszkanie i potem wyszłam z Maciusiem na śnieg i dobrze że to dzisiaj zrobiłam bo już topnieje a było tak pięknie biało a już się robi ciapa. Jak spacerowałam z Maciulkiem jak lekko pruszył śnieg dawałam mu chodzić to ludzie się na mnie patrzyli jakbym była lekko walnięta bo tu nagle na ulicach mało kto chodził w lidlu było kilka osób na krzyż heh pozamykali się w domach.
Moje dziecko właśnie 5 minutek temu poszło spać u tatusia na kolanach, także i ja niedługo uciekam się położyć i poczytać troszeczkę.

KOTA cieszę się że wszystko w porządku, kruszynka jest cudowna no i trzymam kciuki żeby córa okazała się w 100% córą :-)
 
Ostatnia edycja:
Kota hahahaha a nie mówiłam ;) Będzie dziewuszka! Ja w to wierzę ;) super! Będzie kolejna Mała Dama!
Milva nie mam FB ale z ciekawości weszłam z siostry i poczytałam o Milvie, o tym jak się znalazła i widziałam fotki, z Bartusiem... Piękny pies! Jest jedyna w swoim rodzaju... Poważnie, a foto z Bartusiem- cudowne.
 
Dzień dobry :)

My z Mikusiem na nogach od 6.40 :)
Mikuś rozrzuca zabawki, a ja mam chwilkę, żeby coś napisać :) Czytam Was w miare regularnie, ale jakoś nie mogę się wbić...
Kota gratuluję córuni!!!
Phelania wspołczuję bólu pleców, nie macie napewno łatwo dziewczyny z brzuszkami i małymi bąblami:/
Milva śledziłam bacznie los Twojego psiaka i cieszę się, że wkońcu ta historia dobrze się skończyła!!
Dla wszystkich chorych mam i dzieciaczków, oczywiście zdrówka! Doceniam bardzo, że Miki nie choruje póki co wogóle....

Ostatnio mamy same imprezy rodzinne i powoli mam dosyć. Tym bardziej jesli teściowa ma urodziny:p Wmawiała mi że moje dziecka ma za małe buciki :O nosz.... udowodniłam jej ze nie ale co mnie wkurzyła to mnie wkurzyła ;) Zawsze musi się czegoś czepiać chyba tak dla zasady;)

Dopadła mnie ostatnio taka codzienność, monotonia ehh...
 
reklama
Kota - gratulacje i niech dziewczynka zostanie dziewczynką:rofl2:
Zaraz przyjdzie nowy pracownik na szkolenie więc muszę troszkę pogadać:sorry:
 
Do góry