reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

reklama
Lepi super ten piesek:)

Jaipur doszedł do nas ten tablet i w naszym jest regulacja głośności:) Szkoda tylko że ta pani w nim gada jak za karę :/
 
lepi piesek fajny :)
jolek może Igi nie zwróci uwagi na ton glosu tej pani z tableta ;)

A ja chciałam wam się pochwalić,co już mamy na oku:
- autko jeżdżące po ścianach i suficie!!! :) dla chrześniaka (5 lat) mojego M -> SAMOCHÓD WALL CLIMBER JEŹDZI PO ŚCIANACH (2820591713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- dla naszego łobuziaka albo kierownica - KIEROWNICA INTERAKTYWNA SYMULATOR DŹWIĘKI,ŚWIECI.. (2804951224) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo smarfonik - Smily FONE SMARTFONIK Telefon INTERAKTYWNY *0822 (2802971520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i do tego coś niewiarygodnego-miseczka niewyspka! - MISECZKA NIEWYSYPKA GYRO BOWL DZIECKA PRZYKRYWKA (2800293400) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- dla mojej chrześniaczki (9 lat) - PET SHOP DO DEKOROWANIA DECO PETS HASBRO PIES LPS (2831912599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- dla małego Filipka (4 miesiące) - lampka taka - TOMY PROJEKTOR Lampka KUBUŚ LULLABY Disney *1862 (2795706928) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub taka CHICCO Zawieszka KSIĘŻYC POZYTYWKA Lampka * NIEB. (2800077843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- a dla mojej gwiazdy mamy nadal dylemat. Zastanawiamy się między grą lps - Gra ZGADNIJ KTO TO Littlest Pet Shop LPS Gry 41650 (2795885818) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo kucyk z samolotem sterowanym - My Little Pony KUCYK SAMOLOT ZDALNIE STEROWANY (2822787016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo mata do tańczenia - SMOBY Muzyczna MATA Do TAŃCZENIA HELLO KITTY HIT (2797979571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
I na razie tyle :)
 
Jaipur u nas jest na górze na obudowie:)

Persefona prezenty super, lampkę kubusiową sama bym chciała :zawstydzona/y:No to teraz zostaje wyskoczyć z kasiorki :)

My chyba na święta pojedziemy do moich rodziców i zostaniemy do nowego roku .Nie wiem czy wytrzymam tam tyle czasu ale zobaczymy. Raczej my starzy nie będziemy sobie robić prezentów,ale na miejscu jest mój chrześniak i jego braciszek. Siostra pewnie się nie pojawi bo ja będę a my przecież nie gadamy ale podejrzewam że mój chrześniak nie popuści i przyleci. Nie planuję robić specjalnych prezentów. Zrobie im paczki ze słodyczy i tyle.
 
Matusia to ty sobie kupujesz łapkę na muchy i komary ;-):-D
A takie choineczki teraz w biedronie są więc jak coś to nie musicie się męczyć i piec;-)
 
reklama
Do góry