reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

Matusia u nas niania piecze z Prezesem ciastka dla rodziców.Zażyczyli sobie groszki kolorowe do ozdoby.
A dla wszystkich robimy w tym roku, lub też raczej malujemy i zdobimy aniołki ceramiczne:-p każdy dostanie potworka- twórczości naszej radosnej na jakiego zasłużył:-D jak porobimy to wkleje Wam co z tego wyszło, bo zamysł jest, materiały czekają, ale jakie szkarady wyjdą tego nie jestem w stanie sobie wyobrazić, - na wszelki wypadek kupiłam brokat , będziemy zasypywać co najgorsze:-D
 
reklama
Matusia Jaipur podziwiam Was i zazdroszczę pomysłowości. Moja tępa makówka nawet by na to nie wpadła. Zresztą ja nie mam dla kogo robić takich rzeczy.
 
popieram jaipur! Karolq i Jolek pędzle w dłoń i robimy prezenty. Ja też robię (w wolnej chwili:-D) pudełka decoupage... Mati też zrobił jedno dla swojej Chrzestej, która jest po ASP, żeby było weselej. Mam nadzieję, że będzie z Niego dumna.
 
dzieci wieksze a coś o prezentach cicho :-p

pokupione już ? jakie macie pomysły??

my poza pieskiem chyba nie kupimy nic więcej jak wczesniej pisałam :-p
już mam na szafie 2 prezenty od kolezanki , do tego dostana od mojej siostry po upominku + gift voucher na ubranka w HM(wymiennie dostaje to samo bo się tak umówiłysmy)
no i chrzestny Vi oraz chrzestny Emmy maja im coś kupić więc tyle im starczy... patrząc na pokój zabawkowy gdzie nie ma już miejsca na zabawki :-p

a do tego mają jeszcze dostac książki od teściów , i kasę od mojej mamy ....
aha jeszcze od mojego brata mają odstac prezenty jakieś :-)

a u was jak się zapowiada wszystko???

 
śliczny Majcia, my też mieliśmy Marti kupić wózek pod choinkę, ale chrzestny się zaoferował, że On kupi, ciekawa jestem jaki. Ale masz rację drewniany -marzenie :-)
 
Odnosząc się do posta Kamci, powiem,że my prawie mamy prezenty kupione. Mówię prawie,bo u nas zawsze duża wigilia jest i każdy każdemu coś kupuje i jeszcze nie wszystko udało się dostrać. Bratowa była w niedzielę,bo wyjeżdża na święta więc kupiła młodej DOMINO i słodycze, a młodemu wóz strażacki co puszcza bąbelki. O taki -> CARS AUTA WÓZ STRAŻACKI EDEK BAŃKI MUZA ŚWIATŁO (2873135151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zabawka super, jednak wytrzymała 3 dni :-D Remik wydłubał oczy,:zawstydzona/y: wyrwał drabinkę i klapkę na baterie :sorry2::-D

Poza tym od nas i od dziadków młody dostanie SMILY TABLET PL-ANG Dotykowy Laptop IPad NOWOŚĆ (2864316746) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (super sprawa! Już wytestowałam :)) i Auto sterowane AKROBATKA TWISTER ŚWIECI duzy GRATI (2848190874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a młoda -> Littlest Pet Shop NOWOŚĆ Wrózki świecą w ciemności (2878665662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
(swoją drogą myślałam,że na allegro będą tańsze, a przebitka jest 50zł + koszty przesyłki! )

Chrześniak 5 lat -> ciuchy + samochód auto JEŹDZI PO ŚCIANACH wall climber (2864320478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Chrześnica 9 lat -> Gra CHIŃCZYK i MŁYN + LPS Do Dekorowania Małpka 69918 ;23497; (2866540282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (wersja-królik)
Chrześniak 12 lat -> gra na Playstation
Bratanek 13 lat - kasa
Siostrzeniec 4 miesiące -> TOMY Projektor Lullaby Kubuś Puchatek DISNEY krk (2878144923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A dorośli - głównie zestawy kosmetyków + czekolady. Wyjątek to mój teść, który dodatkkowo dostanie zegarek na rękę, bo ma imieniny i się składamy :) Ja też mam imieniny, więc jeden prezent już dostałam, a M chce mnie dziś na zakupki zabrać :rofl2:

A co do wózka dla lalek. Gabi ma taki -> wózek dla lalek NOSIDEŁKO POśCIEL wózki wózeczki (2854839614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (wersja rózowa) i jest bardzo zadowolona :) Plecam, bo jest masywny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Persefona Wy majątek na prezenty wydaliście :szok::szok::szok:
Daj znak jak Remik będzie sobie dawał radę z tym autem sterowanym, zastanawiałam się niedawno czy Igi już dorósł do takiego typu zabawek:confused:

Igor tak jak już pisałam dostał od cioci kurtkę i matę wodną. DUŻA WODNA MATA TĘCZOWA KOLORY malowane wodą ATEST (2822153114) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Od nas dostanie tablet (niestety nie ten co chciałam ale skoro z matki doopa to jest jaki jest) DUŻY Edukacyjny Dotykowy LCD Tablet PAD PL - ANG / (2801364353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
No i zdecydowaliśmy się jednak na skoczka. Chodzi podskakuje więc może i tym się będzie bawił KONIK SKOCZEK PIŁKA DO SKAKANIA MEGA WYBÓR +POMPKA (2741423241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (zebre wybraliśmy)
Od chrzestnych Igi dostanie narzędzia MAJSTERKOWANIE, NARZĘDZIA ZESTAW, ŚWIATŁO, DZWIEK (2854379779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie koniecznie taki sam zestaw bo było ich sporo,ale z tego samego stylu:)
A co jeszcze dostanie to nie wiem,choć nie liczę że dziadkowie jedni albo drudzy się wykażą w tej kwestii
:-(
 
Do góry