reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej Olsztyn :)

Oj to nie stresuj się bo póki co masz jeszcze kupę czasu :) lepiej sobie poleżeć hehe a wyprawka już gotowa? :)
 
reklama
Oj to nie stresuj się bo póki co masz jeszcze kupę czasu :) lepiej sobie poleżeć hehe a wyprawka już

Właśnie leżę 😁😁😁 dzidzia kopie. Niezastąpione uczucie 🥰 juz zaczynam się rozglądać za wózkami itp ale jeszcze nic nie kupuję. Jakoś tak mi za wcześnie jeszcze. Niech się rozwija Bubuś na spokojnie 😊
 
Oj tak pamiętam jak czekałam na te kopniaczki a później już miałam dosyć hihi :D no pewnie, nie ma co się spieszyć :)
 
Oj tak pamiętam jak czekałam na te kopniaczki a później już miałam dosyć hihi :D no pewnie, nie ma co się spieszyć :)
Strasznie szybko ta ciąża mija 😊 pamiętam pierwsze usg jak by było wczoraj a teraz już połowa ciąży. Ale podoba mi się ten stan. Mogłabym cały czas być w ciąży hehe 😉 ciekawe czy 3 trymestr też będzie taki przyjemny. Twoja córeczka pewnie też rośnie jak na drożdżach 😊
 
Mi też podobał się stan ciąży ale tylko do 7 miesiąca bo wraz z nim zaczęło być coraz ciężej chodzić i oddychać. Jeszcze pora letnia i gorąco było to już wgl ale poza tym wspominam bardzo dobrze. Brak dolegliwości też cieszyło :) również minął mi ten czas bardzo szybko i tak samo 5 miesięcy po porodzie. Niedawno wychodziłam z nią ze szpitala a teraz już ma skończone 5 miesięcy :D nim się obejrzę będzie chodzić. Dziś byłyśmy na spacerze ale zaczęło sypac i musiałyśmy wrócić. Dobre i pół godziny na świeżym powietrzu :)
 
Mi też podobał się stan ciąży ale tylko do 7 miesiąca bo wraz z nim zaczęło być coraz ciężej chodzić i oddychać. Jeszcze pora letnia i gorąco było to już wgl ale poza tym wspominam bardzo dobrze. Brak dolegliwości też cieszyło :) również minął mi ten czas bardzo szybko i tak samo 5 miesięcy po porodzie. Niedawno wychodziłam z nią ze szpitala a teraz już ma skończone 5 miesięcy :D nim się obejrzę będzie chodzić. Dziś byłyśmy na spacerze ale zaczęło sypac i musiałyśmy wrócić. Dobre i pół godziny na świeżym powietrzu :)
5 miesięcy to maleństwo jeszcze 😊 na pewno jest śliczna ❤ ja w sumie to juz sie nie moge doczekać porodu bo chce przytulić tego małego kopacza hehe 😁 a z drugiej strony właśnie fajnie jest czuć te kopniaczki, wtedy o całym świecie zapominam 😄 a ja po śniadaniu miałam zrobić tyle rzeczy , też iść na spacer, chciałam mężowi w pracy pomóc a tak mnie zmuliło , że poszłam spać i przed 12 się obudziłam 🤯 właśnie jeszcze gdyby nie to ciągłe zmęczenie i senność to ciąża w ogóle nie byłaby dla mnie odczuwalna.
 
Haha już nie takie maleństwo bo ponad 8kg waży ta moja kuleczka :D także jest co nosić. Ja mam kilka filmików z czasów ciąży właśnie jak widać jak mała buszuje w brzuszku i sesję zdjęciową mi mąż zrobił także pamiątka cudna :)
 
Haha już nie takie maleństwo bo ponad 8kg waży ta moja kuleczka :D także jest co nosić. Ja mam kilka filmików z czasów ciąży właśnie jak widać jak mała buszuje w brzuszku i sesję zdjęciową mi mąż zrobił także pamiątka cudna :)
Hehe to taka darmowa siłownia teraz 🙂 a będzie coraz cięższa 😁 tez bym chciała taką sesje 😍 musimy pomyśleć nad tym. Ja codziennie sie wazę ostatnio i chyba z wagą coś nie tak bo 2 dni temu rano ważyłam 56 kg a dziś 58. A kolację wczoraj lekką jadłam. Chciałabym więcej przytyć ale robie co moge i waga jest jaka jest.
 
Zdaję sobie z tego sprawę ;) ale często siedzę z nią na podłodze i bawimy się na macie albo w krzesełku sobie leży. A czemu chcesz przytyć? Przed Tobą jeszcze kilka miesięcy to na pewno przybierzesz na wadze. Ja to teraz bym chciała schudnąć i wrócić do rozmiaru sprzed ciąży
 
reklama
Zdaję sobie z tego sprawę ;) ale często siedzę z nią na podłodze i bawimy się na macie albo w krzesełku sobie leży. A czemu chcesz przytyć? Przed Tobą jeszcze kilka miesięcy to na pewno przybierzesz na wadze. Ja to teraz bym chciała schudnąć i wrócić do rozmiaru sprzed ciąży
Bo mi sie wydaje, ze maly mam ten brzuszek, sama tez lepiej bym sie czula z wiekszą wagą. Przed ciążą bylam strasznie wychudzona bo nic prawie nie moglam jesc przez moje problemy z zolądkiem. Lekarz mowil ze dzidzius ma idealne wymiary, ale ja sama chcialabym bardziej przytyć.
 
Do góry