reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hemoroidy i zabieg, pomocy :(

elzunia12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2023
Postów
23
Po ciąży nabawiłam się hemoroidów, które przerodziły się w zakrzep przyodbytowy.
W zeszły piątek miałam zabieg, lekarz wyciął mi ten zakrzep, ale mam wrażenie, że jest tylko gorzej niż lepiej. Dziś minie 5 doba, a ja za każdym razem idąc do toalety mam ochotę płakać. Robienie dwójki to dramat, sprawia ogromny ból, wciąż krwawię. Dzwoniłam do lekarza, byłam nawet na kontroli, stwierdził on, że wszystko goi się dobrze, a ja mam niski próg bólu ://
Mam pytanie, czy któraś z Was miała może podobny problem? Bo już sama nie wiem co robić i czy to tak powinno wyglądać
 
reklama
No niestety to jest taka okolica. Tak wyglada gojenie. Znajoma chirurg i gastroenterolog mowila, ze do miesiaca trzeba sie przemeczyc i bedzie lepiej. Szczegolnie, ze tobie lekarz mowil, ze wszystko ladnie sie goi.
 
Boże, aż do miesiąca? Myślałam, że to minie szybciej. Każde wypróżnienie dla mnie to istna katorga... Krew, pot i łzy
 
No juz po tygodniu powinno byc troche lepiej. Ten miesiac to raczej tak juz max. Wiadomo, ze kazdy organizm bedzie goil sie inaczej. Mysle, ze na dniach powinnas czuc poprawe.
 
Do góry