reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna

Karolina1408

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2022
Postów
21
Cześć czy lekarz rodzinny przepisze mi heparyne gdy zaszłam w ciążę. Dodam że wykryto u mnie trombofilie wrodzona. Ciąża jest jeszcze nie potwierdzona przez ginekologa.
 
reklama
To zależy od lekarza. Warto zrobić badanie beta HCG, ono może potwierdzić ciążę. Wtedy jest większa szansa na recepte
 
reklama
Cześć czy lekarz rodzinny przepisze mi heparyne gdy zaszłam w ciążę. Dodam że wykryto u mnie trombofilie wrodzona. Ciąża jest jeszcze nie potwierdzona przez ginekologa.
Czy w takiej sytuacji nie powinnaś lecieć do gina od razu z wynikami bety plus przyrostu właśnie po to, żeby nie brać leku na własną rękę?
 
Do góry