reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hity i kity

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mogę skasować, nie ma problemu... ale dzieci rosną, różne rzeczy się przydają... ja lubię tu poczytać, w końcu tak naprawdę to powinnam skasować połowe tematów bo sie nie rozwijają..
 
reklama
Jestem za tym, żeby temat zostawić, może akurat ktoś coś tu znajdzie dla siebie, a kto nie chce niech nie czyta.
 
tez jestem za tym, by watek zostala. Sama dzieki niemu kupilam johnson lawendowy, ktory i dla mnie jest mega hitem.
 
też jestem za zostawieniem!

u nas mega hity kolejne

- biały jeleń w płynie! cudowny do mycia ciałka, schodzą podrażnienia, skora miękka, gładka, świetny również do małych przepierek , do mycia butelek i smoczków (zdecydowanie zdrowszy od płynów do naczyń i o wiele tańszy, łatwiej dostępny od płynu NUK do butelkek)

- butelka MAM z odkręcanym dnem! skończyły się problemy z jedzeniem, smoczek fantastyczny, mała w ogóle nie "cmoka" nie łyka powietrza, miękki i delikatny, najlepsza butelka jaką miałam!
szkoda, że wywaliłam tyle pieniędzy na aventa, TT, Nuka, lovi, dr Brownsa...

- zawieszki lamaze , mamy emanuela i pande, zdecydowane hity zabawkowe!
 
hit
marimer -fizjologiczny roztwór wody morskiej(naprawde sie sprawdza już od 3 tygodnia życia bo synek miał katarek do tej pory używamy)
 
ok chwila spokoju to ja tez wtrace swoje 3 grosiki

hity:

jak dla mnie to najlepszym hitem jest Forum BB skarbnica wiedzy gdyby nie wy mamuski to ja polowe rzeczy bym nie wiedziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- krople sab simplex
- Linomag masc
- Marimer woda morska do noska
- pieluchy fanelowe , sliczne kolorowe super pod glowke do lozeczka
- sliniaki zakladane przez glowe
- rozek do dzisiaj uzywamy jako przykrycia
- lezaczek suuuuuuuuper bez niego to bym polowe rzeczy nie molga zrobic
- nosidelko super przydalo sie jak mlody ryczal w godoli to siup do nosidelka i spacerki ok no i podczas prac domowych baaardzo przydatne
- butle , smoczki Avent
- kosmetyki Bübchen
- pampersy
- chusteczki nawilzane pampers
- tantum rosa w czasie pologu bardzo mi pomogl
- przywieszka do karuzeli z Ikei takie pluszowe robaczki kolorowe tania 5 euro kolorowa mlody ja uwielbia
- wozek Maxi cosi mura ciezki ale super sie prowadzi i pojedzie bez problemu nawet po grubej warstwie sniegu:tak:
- przewijak na lozeczko ktory zbudowal moj maz , hit na hitem w czasie pologu jak ruchy mialam baaaaardzo ograniczone no poporstu cud!

Kity:
- sliniaki wiazane maskara nie mam cierpliwosci tego wiazac
- spiochy na szczescie tylko dwie szt nie wygodne do ubierania no i ogolnie ble...
- body kopertowo zapinane
- kaftaniki no wogole tego nie uzywalam tesciowa mi to kupila nie wiem po co:wściekła/y:
- najgorszy kit to dla nas karuzela Fischer Prise , nowe baterie co drugi dzien, mlody wogole sie tym nie interesowal a przy zmianie kanalow w telewizji.. wlanaczala sie sama:eek:
to na razie tyle. jak mi sie cus przypomni to dopisze;-)
 
reklama
Hitem dla mnie są:
- rogal do karmienia
- karuzela z muzyczką do łóżeczka
- śpiworek z wycięciem na pasy do fotelika samochodowego
- huśtawka, co sama huśta ;-)
- laktator Medela

Kity:
- projektorek na ściany ;-)

Zapraszam na mojego bloga, na nim więcej apropo hitów i kitów ;-) mamapoleca.blog
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry