reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

Sliczna czapeczka. ja wczoraj zrobilam opaske,dzisiaj kupilam grubsza welne i chce sprobowac jakos czapeczke zrobic,ciekawe co mi z tego wyjdzie:-p
 
reklama
Ja dzis zklepalam 3 czapy :-))))) A dwa dni temu tez trzy hihi
Reka boli jak cholera ale sie nie moge zatrzymac!
Wstawie foty moze jutro.Kurcze a jak wstawiac tu fotki z telefonu?
 
Aniu czy zalapalas rowniez bakcyla szydelkowego:-D:rofl2:?

Gastone przeciez juz chyba wstawials fotki ostatnich czapek one chyba tez z tel byly?

ja tez szydelkuje dzien w dzien, te czapuchy sa z zeszlego tygodnia.
P1080927_zmniejszacz-pl_565116.jpgP1080929_zmniejszacz-pl_657772.jpgP1080940_zmniejszacz-pl_233318.jpgP1080953_zmniejszacz-pl_590089.jpgP1080951_zmniejszacz-pl_646215.jpg dla malej Lenki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiuleczko chyba tak :-)tylko nie wiem na jak dlugo bede miala taki zapal....kiedy robilam na drutach wiec cosik moze pamietam jeszcze poki co jutro musze sie przejsc do sklepu i kupic akcesoria ktore sa potrzebne

Jeszcze raz dziekuje za czapunie :-)
 
Kasia wstawialam ale przez kompa:-( Na FB wstawiam bezposrednio a tu nie moge:-(
A jak mowilam moj laptop padl :-(

Kasia a jak ty robisz taki ala sciagacz w czapce? Bo w tej bordowej tak to wyglada.
Wogole ja tego sktzata troche inaczej robie.Twoj taki szerszy jest ( ta rurka)
Cudne czapki:-) Jutro wkradne sie na kompa i wstawie:-)
 
Ostatnia edycja:
Gastone a Ty teraz z telefonu piszesz?

moze sprobuj przez zaawansowaná edycje, tam masz taki spinacz gdzie dodajesz zalaczniki i w tej ramce jest taka opcja foldery moze w tym miejscu bedziesz miec zdjecia.

tak to wyglada jak sciagacz robie to slupkami relifowymi, tam gdzie sa lisnki na paczatku wkleilam dwa filmiki o slupkach relifowych, i dziergam raz jeden raz drugi na zmiane i wtedy takie paseczki wychodza ala sciagacz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry