reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I Sabat Styczniówek:)

inomama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Maj 2013
Postów
1 213
wklejam oddzielnie co napisałam, bo potem się pogubimy, ok?

proszę popytać chłopów swych i się wstępnie zadeklarować, która rodzinka pragnie weekendowego spotkania w realu (nie, nie w sklepie!). Mój mąż wyraził chęć wzięcia udziału w sabacie bądź spotkaniu sekty, bo tak nas określa.
Proszę mi tu zatem podać kto i ile osob, bo wiadomo że z dzieciami i małymi i dużymi.
Wstępnie proponuję koniec sierpnia.
Szukamy z Sivą noclegu fajnego, który by spełniał takie kryteria:
- pokoje z łazienką, ale w jednym budynku, bo nie będzie spotkań częstych
- jedno miejsce większe do posiedzenia dla wszystkich przy wspolnej biesiadzie z jedzonkiem i winkiem, a co! Ja to se chyba jarnę normalnie na tę okoliczność:) jakaś sala kominkowa czy świetlica czy co
- plac zabaw, zieleń jakaś dla starszaków
-blisko do miejsc do zwiedzania, bo będziemy ciut chociaż zwiedzać? tyle, na ile dzieci pozwolą, ale zeby nie siedziec tylko, no i zeby panowie sie zbytnio nocami nad alko nie zaprzyjaźnili:) - bo beda musieli nastepnego dnia w samochody wsiadac i zwiedzac:)
- zeby sniadanie bylo

cos jeszcze????? kto sie pisze?
no i oczywiscie szukamy jak najtaniej, zeby kazdego bylo stac:)

wszelkie uwagi mile widziane!
a co do daty - Akuku - ja nie mogę wcześniej, bo my dopiero się przeprowadzimy wtedy...no chyba, ze wrzesień wszystkim bardziej pasuje? jak będzie ciepło, to czemu nie:)

już pragnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ale fajnie, ja juz w jednym takim sabacie uczestniczylam z innego forum, z moim Dawidem, ale ten odbyl sie we Wrocławiu , wiec mielsimy na miejscu. Było gwarnie, ale wieczorem jak dzieciaki pozasypialy to rodzice poszaleli z drinkami :)

Ja w sierpniu nie dam rady, bede u rodzicow,a rodzice mieszkaja za Reszowem , wiec cala Polske musialabym przejechac do Bydgoszczy :)
 
JA do Bydgoszczy mam ponad 400km...więc wszystko zależy od tego kiedy będziemy wybierać się nad morze,to jakoś może zgramy razem zlot:-D bo specjalnie to chyba nie damy rade jechać aż do Bydgoszczy:-(
A może Białystok bardziej pasuje??:-D
 
Akuku - koniec sierpnia/początek września, inaczej nie damy rady...

Milusia - jak nam się pierwszy raz uda hucznie, to będziemy jeździć po Polsce całej:) co miesiąc:) a czemu te tereny na początek? egoistycznie tak:) bo my tam zamieszkamy, a nie znamy wcale a wcale, no i Siva też stamtąd:)

Sylka - a może, może, może????

i dziewczyny tylko na jedną noc? sobota/niedziela? czy w piątek wieczorem przyjeżdżamy już?
 
Ja podobnie jak Milusia.... gdyby to były okolice warszawy.... do Bydgoszczy za daleko jak na nas :-(




Hehe my z Milusia i Marika mozemy zrobic spotkanie bo mieszkamy niedaleko :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no dla nas z dojazdem dobrze, bo jakies 150km tylko:-) wiec damy rade dojechac...ale dla nas opcja sobota-niedziela raczej tylko w gre wchodzi:-)
 
Do góry