reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech

Julka uwielbia wkładać ubrania do pralki i wyciągać pranie.. jak zwykle włączyłam dzisiaj pralkę .. atu coś się szeląta i trzaska.. pomyslałam że to pewnie jakaś zabawka. Mąż zatrzymał pralkę i zaczął poszukiwania.. i znalazł Moją komórkę kurde:wściekła/y:
 
reklama
jestem w szoku - komórka całą noc suszyła się na kaloryferze i działa!!! nie zaskodziło jej pranie z płukaniem:):-)
nie ma jak Simens :-)
 
Madzia niezłą masz zdolniachę w domku. Brawo dla córci ;-) . Hmm super ze udało się uratować telefonik. Hmm też mam Siemensa, może one mają wmontowany patent antydzieciowy?;-)
 
a mój telefon na srodku wyswietlacz ma wielka czerwoną plame, mysle że Maja tak w tym miejscu naciskała i to dlatego :no::baffled: a raz mi tak zasliniła, ze przestała działać, ale też wysuszyłam i działa :-)
 
Adaś ostatnio też bawił się komórka coś tam ponaciskał i odezwało się Hallo? okazało się że dodzwonił się do swojej cioci :-) Dobrze, że do niej a nie np. do przychodni. :-)
 
Hej! Dawno nas nie było ale teraz jakoś czasu nie ma... Musze się Wam pochwalić że Jowi sama sobie z dziadkiem gada przez telefon .. tzn. on jej zadaje pytania a ona odpowiada : ta.. nie .. nie ma.. acha..itp. Ostatnio nawet powtarza liczby: asiem dziecieńć pięć i trzy.. siedem
 
Kubuś umie powiedzieć cały wierszyk "O Babci",pewnie znacie:
"Babciu,babciu, co Ci dam.Jedno serce,które mam. A w ty sercu róży kwiat. Babciu,babciu żyj sto lat" ;>Nauczył sie go bardzo szybko i często powtarza.:-)
 
reklama
To gratulacje dla Maciuchow za postepy jezykowe...Macio narazie mało mowi natomiast cwiczy wchodzenie tyłem na zjezdzalnie, i po schodach:-)
 
Do góry