reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile dzieci chcemy mieć w życiu?

reklama
ja jestem mamą mama 2 letniej KORNELII i 18 tygodniowej fasoleczki
zawsze chciałam 3 jesteśmy na dobrej drodze
 
Planowaliśmy trójkę dzieci : dwóch chłopców i dziewczynkę:-) na razie 1/3 nam wyszło:-D ja bym chciała przynajmniej jeszcze córunię ... ale jak na razie to mieszkaniowo i finansowo leżymy:-( ale mam ogromną nadzieję ze za rok lub góra dwa nam się polepszy i się uda " dorobić" co nieco :-D:-D:-D:-D:-D
 
Jak byłam dzieckiem zawsze marzyła mi się "parka". Gdy urodziła się Dominika mówiłam, że będzie jedynaczką. Niedopuszczałam myśli, że mogę mieć więcej dzieci. Jednakże jak tak obserwowaliśmy córcię to doszliśmy do wniosku, że nie możemy jej tego zrobić (ja z Darkiem mamy po jednym rodzeństwie). Dlatego 6 dni temu miała urodzić się druga dzidzia - narazie jeszcze czekamy ;-)

Więcej dzieci już nie planujemy, ale nauczyłam się, że nie powinno się mówić NIGDY.
 
ja bym chciałam miec trójkę a mój partner dwójkę... hehe, musimy sie jakoś dogadac:-D... a w drodze dopiero pierwsza kruszynka!
 
gaddula ja miałam podobnie..
zawsze uważałam, ze bede miala jedno dziecko..
sama mam siostrę, w dzieciństwie miałam z nią rózne przejscia..
poza tym, jako starsza, była zawsze dla mnie wielkim autorytetem.. i z tego powodu popełniłam wiele glupstw. zamiast słuchac rodzicow bylam tępo wpatrzona w nią..
po tym wszystkim sądziłam ze moje dzicko bedzie jedynakiem.
ale jak mój synek zblizal sie do drugich urodzin.. zaczęło sie zmieniac..
poza tym mieszkamy obecnie w UK i nie zanosi sie na zmiany w tej kwesti. i On taki samotny ciutke. wiec za miesiąc rozpoczynamy starania ;)
co do trzeciego, nie sądze.. ale kto wie? moze znow mi sie zmieni..;-)
 
reklama
Do góry