reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile kilo Ci przybyło?

reklama
caroline to dobrze ze ci poprawilam humor hehe, w sumie szybciej zgubilam kg bo jakos w 3-4 miesiace te ostatanie 5 kg zrzuca sie najwolniej hehe i tak jakos po pol roku mialam wage 3 kg mniejsza niz jak zaszłam :tak:
 
Czarni - jesteś kochana!
normalnie się wagą nie przejmuje ale jeśli ma się już ponad 20 kg a waga ciągle rośnie to człowiek troszkę doła łapie.. ale dzieki Wam przynajmniej można mieć nadzieję że chociaż część wagi pójdzie w dół.. na cuda nie liczę ale teraz z taką nadwagą to nawet ciężko manewrować pod prysznicem.. dlatego od rana dzięki Wam mam uśmiech na twarzy :-D dzięki dziewczyny :-)
 
caroline marzenix no to moje 15 narazie jeszcze nie tak zle ;D

Czarni Marzenix to nas pocieszylyscie dziewczyny z ta utrata szybka wagi ;D

a33 najbardziej licze ze kilosy spadna przy karmieniu piersia ale rowerek kupie bo celluit w ciazy sie zrobil ;/ A mnie sie podobaja zajecia w basenie z dzieckiem ale to chyba od 3 msc albo pol roku ;)
 
Ja w ciąży przytyłam 15 kg a 2 tygodnie po porodzie wróciłam już do swojej wagi :) teraz jestem 4 kg na minusie :-)
 
reklama
Do góry