reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
Gdy urodził sie Oliwierek 2006r. rocznikowo miałam 21 lat ale skończonych w miesiącach 20lat. Amadeuszek przyszedł na świat w 2008r gdy miałam rocznikowo 23lata a skończonych 22. Ja jestem z października a moje psotniki z lutego i marca :)
 
Pierwsze jak mialam 30 i 2 miesiace (rocznikowo 31), a drugie, jak wszystko dobrze pojdzie urodze majac 33,5 lat (rocznikowo 34)
 
Jestem mamą 2 letniej Magdalenki, urodziłam ją w styczniu 2005 roku, miałam właśnie ukończone 28 lat


A w jakim wieku Wy - drogie mamy rodziłyście swoje pierwsze dzieciaczki?
Ja utodziłam w wieku 21 lat i mój synuś Filupek teraz w pazdzierniku skończył 2 latka :-)
 
reklama
Ja urodziłam synka Alanka 1-go stycznia 2007 miałam wtedy 20 lat no rocznikiem miałam już 21 chodz do moich urodzin brakowało mi 2 miesiące i 4 dni:-)W palanch mamy następne dziecko ale to może w przyszłym roku:-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie i nie tylko buziak:-)
 
Do góry