reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile przytyłam w ciazy???

reklama
grzechotka ja wyglądałam jak smok :zawstydzona/y: i z czystym sumieniem stweirdzam że to sama sobie tak dowaliłam jakieś czekoladki chipsy :baffled: przecież to dzidzi potrzebne nie było :baffled::baffled: ale jak zawsze wszytko co złe to przez teściową bo mnie męczyła że ur chore dziecko bez nóżek rączek bo nic nie jem :dry::dry:do 5 m-ca ciąży w ogóle nic nei było widać a potem przez 4 m-ce traaaaaach i 20 kg :no: a teraz meeeeeeeeeeeega rozstępy :dry::dry::dry: co z tego ze schudłam jak stroju kąpielowego i tak nie ubiorę bo na biodrach wygląda jakby mnie ktoś pociął żyletką a o nogach (od pośladków do kolan) to nawet nie wspomnę :dry: no chyba że strój jak na deskę windsurfingową :-D:-D:-D

edit.
joanna przestań się przejmować! każda z nas widzi w sobie jakies niedoskonałości - jedna wagę druga włosy trzecia cerę i tak można by wymieniać : )
 
Dobry wątek, dobry:tak:;-)

U mnie było na plusie 19 kg....juz w listopadzie ważyłam więcej niz mój mąż:-D
Myślałam,że nigdy sie tego nie pozbędę....ale juz po wyjściu ze szpitala, czyli po 9 dniach po porodzie było 15 kg mniej-czego to steres nie zrobi:tak:do tego brak snu, apetytu...
 
No to teraz rekord rekordów...
Przed ciążą 50kg, na ostatnim ważeniu w 39tc było 59kg, jak wróciłam ze szpitala ok 53kg a teraz...... az wstyd sie przyznać... 47kg :-(tragedia!!!! wyglądam jak nasza szkapa, co gorsza, jem sniadanie, obiad, kolacje i ze 2-3bułki w pracy a waga ciagle leci w dół:-( załamac sie idzie!
 
Ostatnia edycja:
To teraz ja się pochwale każdą moją ciążą

Roksana przytyłam 33 kg schudła w rok

Sebastian przytyłam 8 kg w ogóle nie musiałam si ę odchudzać

Madzia 20 kg zostało mi 7 kg do zrzutu :-p

Jak widzicie najwięcej tyje przy dziewczynkach dziwne ale taki mój urok

Posiadam też brzydkie roztępy ale nauczyłam się olewać to i się nie wstydzę jedyne miejsce gdzie ich nie miałam to brzuch co mnie zdziwiło bo przeważnie tam ich jest najwięcej. Jak komuś się nie podoba moje ciało niech się odwróci ja mam to w nosie co on o mnie myśli lub mów nikt nie jest doskonały
 
Witam
Ja przytylam w ciazy okolo 8-9 kg, Szymonko wazyl 3.750 tak wiec w normie :) Teraz jestem chudsza(50kg) niz przed ciaza- maly ze mnie wszystko powysysal z mleczkiem :)
 

Załączniki

  • szymon.jpg
    szymon.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 212
Witam....no ja przed ciaza wazylam jakies 53kg....do samego porodu przybylo mi prawie 14kg.....ale juz dawno zapomnialam o tym tluszczyku teraz waze moze 52......pozdrawiam:-)
 
reklama
a ja przed ciażą ważyłam 46kg! przytyłam 12kg, ale bardzo szybko zrzuciłam i teraz trzymam się na ok. 51-53:) co mnie cieszy, bo już nie chce być taką chudziną jak byłam:-)
 
Do góry