reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

reklama
Skąd takie egzotyczne pierwsze imiona? Macie może jakieś "zagraniczne" korzenie?

U nas był wielki problem szczególnie z drugim imieniem. Mąż już na początku ciąży zdecydowała że jak będzie córka to on chce Lenę. Jak okazało się że będą bliźniaczki to przez długi czas na tapecie była Alicja, ale przed porodem zdecydowaliśmy się na Maję.

Tak więc w domu mamy Lenę i Maję :)
Yenefer,tak,moj maz pochodzi z Ghany,ale to nie dlatego te imiona.Imiona pochodza ze Skandynawii,a podobaja mi sie od zawsze.Moj synus ma imie np Tyrone,maz wybral,bo to bylo jego marzenieZreszta podejrzewam,ze nie zostane na stale w Polsce,chcemy osiedlic sie w Uk,tak ze z imionami nie bedzie problemu.
 
Wybor imion dla blizniakow to nie lada wyzwanie.
My z mezem mielismy istna burze mozgow przy wyborze imion.
Oliver i Simon :)....-

bardzo mi sie podobaja imiona Twych synkow :tak:
 
mi lekarz powiedzial ze nie mozna poznac w brzuchu czy blizniaki sa jednojajowe czy dwujajowe bez badan dna.mozna jedynie powiedziec ilu sa owodniowe i kosmówkowe..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry