reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

u nas komentarz teściów do Hani był taki, że to wsiowe imię. no cóż, jako, że przeprowadziliśmy się na wieś, imię dostosowujemy do okoliczności ;))


Ufff dobrze, że ja też na wsi mieszkam :-D

U nas o dziwno nikt się imienia nie czepia :szok:

A w urzędzie dzisiaj pani "zaakceptowała" wybór imienia (Maksik oczywiście się pochwalił) i powiedziała, że Hanie to bardzo mądre i w ogóle super dziewczynki, jedyne co to bardzo głośno drą mordki :-D:-D powiedziała to z doświadczenia bo sama ma córkę Hanię ;D
 
reklama
Ja też uwżam, że to tylko nasza sprawa jak nazwiemy dzieciaczki. A jak się komuś nie podoba to jego problem:-p.

Moim teściom i rodzicom też nie podobało się imię Kornel, marudzili że szok. A teraz nie wyobrażają sobie aby Kornelka nie było:-).
A nad małą nadal myślę , może Nela, Natalka, Karolinka
 
Mi zawsze podobała się Oliwia, Klaudia, Natalia i Laura. Będzie na 95% Natalka. Dla chłopca ciężko byłoby mi wybrać. Mam nadzieje, że bobas nas nie oszukał i na kolejnym usg dalej będzie dziewczynką :-)
 
U mnie Oliwia lub Michał :) a to, że każdy się wtrąca to prawda, chociaż nie wiem po co.. nasi rodzice, dziadki, ciotki już mieli szansę nazwać swoje dziecko :D
 
U nas prawdopodobnie będzie Inka, choć rozważam też Emilię. Szanowny małżonek proponuje: Jadwigę, Alinę, Ninę, Tatianę...
 
A mi wczoraj mój tato powiedział że Gabriel Michał to piękne imiona dla jego wnuka:tak: na co mama moja słysząc imie Michał stwierdziła ze brzydke a mój tato pokazał jej jezyk i powiedział jeszcze ze to moja decyzja:tak:
 
reklama
Cat ale czemu Iga-Jadzia? bo jakoś mi się to nie kojarzy ze sobą :zawstydzona/y:
A Patrysiowe Inga to też całkiem fajne ;D
 
Do góry