reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

Witam:-)
Moje dziewczynki mają po dwa imiona - drugie imię nadaliśmy im ku uciesze zakochanych w nich babć :) ale nie sądzę by ten fakt przeszkadzał im w dorosłym funkcjonowaniu. Wybierając imiona szukaliśmy takich, które fajnie brzmią w skrócie i wyszło nam duże podobieństwo bo starsza nazywa się Idalia Barbara (Ida) a młodsza Adrianna Małgorzata (Ada):-)
pozdrawiam wszystkie bliźniacze mamusie:-)



 
reklama
Moje dziewczynki maja na imię Madzia i Karolinka, Magda miała być Nikola ale tata w szpitalu powiedział Ni-Cola ni oranżada wszyscy się zaśmiali i zmieniliśmy.W sumie lepiej bo mogą sobie w przyszłości skrócić imiona Magdalena -Lena i Karolina- Lina :)
 
U nas na dzień dzisiejszy chłopcy mają mieć na imię Igor i Oskar. Jak powiedziałam o tym córce to odpowiedziała...taaa, a może Bert i Erni :-D
 
My ciągle się zastanawiamy.... miał być Witek i Ksawery, potem Alek i Jaś.... i ciągle nie wiemy...
Laura śmieje się że Timon i Pumpa będą :-)
 
My będziemy mieli na 99,9% dwie córcie i będą one miały na imię : Kasandra i Heidi :) A imiona mieliśmy również wymyślone jakby było 2 chłopców - Oliwer i Matt. Jak dowiedzieliśmy się,że będą bliźnięta to wymyśliliśmy z mężem imiona,więc dlatego tak szybko ;)
 
reklama
Do góry