reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

Jak jeszcze jechałam na cerazette i brałam antybiotyk od zapalenia krtani, to lekarz absolutnie nakazał dodatkowo się przez ten czas zabezpieczać.
 
reklama
wyłaniam się zza krzaczora (roni:-D)
i oświadczam, że jestem oburzona:rofl2:
dzięki za podsumowanie mojej wyobraźni jeśli chodzi o nazywanie dziecka "brak wyobraźni" (..aenye):-D;-)

u mnie dziewuszka będzie Sara i koniec kropka
wkurza mnie, że ludzie tak psiaki nazywają no ale cóż poradze (za płotem mam psa Filipa, Bartka, Kacpra, suke Sare, Brunke itd w du....to mam mi się podoba innym nie musi

nie no żartuje of corse fajna była ta dyskusja

mi się strasznie imiona rosyjskie (za wyjątkiem chyba tylko Anastazji) nie podobają oj bardzooooooo a już tatiana, blanka, natasza(wiem, że to od anastazji ale w tej formie jest straszne) fujjj....a męskie są przeokropne

to tyle na temat mojego gustu lub jak kto woli bezguścia jeśli chodzi o imiona
 
Sa_raa :-D git :-) mi sie z rosyjskich tez tylko Anastazja w tej wersji podoba, zadne inne. ale co kto lubi :-)

i jak corcia, to tez Sara i juz, dla mnie zadna egzotyka, a nawet jesli, to co to za roznica :-D

Dita :-D :-D :-D
 
Do góry