reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

reklama
Gonię Cię julinex ;)

A pomyśleć, że pierwszą inną niz ta w lustrze Zuzannę poznałam dopiero pod koniec liceum. Teraz już się nie oglądam na ulicy ale na początku boomu głowa latała mi dookoła bo przyzwyczajona byłam, że jak ktoś woła Zuzię to na pewno mnie...
 
Bylam w zeszłym roku na weselu u kuzyna.

Było sporo dzieci ... i jestem swiadkiem takiej sytuacja: zbiegają sie 3 dziewczynki w wieku ok. 3-5 lat i mowią do siebie:

cześc. Jak masz na imię:

- jedna: "Julka"
- druga: "Julka"

a trzecia (córka mojej siostry ciotecznej) mowi: "Andzej" :)

a naprawdę ma na imię Julka ...

chyba chciala poczuc sie wyrózniona i nadała sobie imię męskie... :)
 
OOO, załapałam się na ranking:-) Na 44 miejscu ale zawsze:-D A jak miałam 18 lat to miałam problemy w urzędach bo koniecznie mi chcieli inię wydłużać i po niektóre papiery biegałam kilka razy, bo wpisywali Janina, Antonina, albo Regina :-/ Papier o dowód godzinę składałam, bo urzędniczki dzwoniły do cywilnego czy na pewno jest takie imię i chciały mnie wysłać po akt urodzenia. A ja się uparłam że nie pójdę i nie poszłam!
 
Bylam w zeszłym roku na weselu u kuzyna.

Było sporo dzieci ... i jestem swiadkiem takiej sytuacja: zbiegają sie 3 dziewczynki w wieku ok. 3-5 lat i mowią do siebie:

cześc. Jak masz na imię:

- jedna: "Julka"
- druga: "Julka"

a trzecia (córka mojej siostry ciotecznej) mowi: "Andzej" :)

a naprawdę ma na imię Julka ...

chyba chciala poczuc sie wyrózniona i nadała sobie imię męskie... :)

aaaaaaaaaahahahahah dobre, dobre,
i faktycznie się wyróżniła
 
W sumie to normalne, dziecko nie chcialo nazywac sie tak samo jak reszta. Bo dzieci z reguly nie chca, denerwuje je to. Temu ja nie chce dawac tych popularnych imion z poczatku listy, mimo tego, ze niektore nawet mi sie podobaja. Sprytna dziewczynka, tyllko czemu Andrzej?
 
reklama
Może jej tatuś tak miał na imię i to było pierwsze, które wpadło jej do głowy :-D:-D:-D

Historia jest taka, ze babcia zabrala ja na piknik nad morzem i tam byl wystep Andrzeja Rosiewicza i jako 4 latka - zdecydowanie sie w nim zakochala.. potem przez jakis czas kazała na siebie mówić "Andzej" kupować wszystkie płyty :)

do czasu az nie zakochala sie w Maleńczuku...

no cóz ... grunt to miec szerokie horyzonty - nawet te muzyczne :)
 
Do góry