reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

hehe, te przekręty w wymowie obcokrajowców są czasami nie do poznania :) mam koleżankę która mieszka w Niemczech i ma na nazwisko Sierzputowska. Wszyscy mówią o niej ZIRCPUTOWSKI (bo nie ma u nich odmiany żeńskiej). A co do imion, to mam nadzieję, że jak moja Jagoda wyjedzie kiedyś do kraju anglojęzycznego, to niezostanie BERRY ;P
 
reklama
UUuuu, to mój syn ma imię wilkołaka! Bo ten z modnego teraz "Zmierzchu" ma na imię Dżejkob, to się chyba pisze Jakob:-D
Jakby próbowali zangliczyć zdrobnienie Kjubi to by wyszło że ma na imię sześcian:-DDDD
 
heh dobre z tymi imionami,
a mnie moja przyjaciółka mieszkająca od paru lat w Anglii opowiadała historyjkę odnośnie imienia Karol:) Jak wyjechała jej angielski kulał, ale oczywiście nie chcąc tego pokazac próbowała się chwalic jak to ona świetnie zna język, kulturę brytyjską i opowiadała jakimś Anglikom, że zna Williama, Harrego i księcia Karola, a oni nie mogli sczaic kto to ten Karol:p, dopiero później jej wytłumaczyli, że to prince Charles... od tej pory przestała się przechwalac jak nie jest czegoś pewna na 100%:)))
także mój Karolek byłby Charlie :)
 
Moja majowa córeczka ma na imię Dorotka :-) Na szczęście w UK nie mają problemu z tym imieniem i od razu pytają czy to to samo co Dorothy :-)
Gdyby był synek to miałby na imię Jakub lub Tymoteusz.
 
Do góry