reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

reklama
Dziewczyny dziś rano mąż tuląc i głaszcząc brzuszek powiedział do mnie a może "Maja" .... no super jest co? ja juz oswojona z Jagodą a tu wskakuje Maja hihihhi. Juz całkiem zgłupiałam:-p


Masz już Julię i Sarę, więc wydaje mi się, że Maja świetnie by się wpasowała do sióstr; tak jak i ona miała by piękne i krótkie imię z możliwością zdrobnienia..
Co do imienia Lena - bardzo ładne, ale jak Twój M nie chce to lepiej się nie kłócić, Milena - nie podoba mi się.

ja mam rodzić na przełomie stycznia i lutego i niestety nie mam jeszcze wybranych imion... co gorsza jestem w ciąży mnogiej i urodzą mi się bliźniaki.. Zapytałam się lekarza czy dzieci są jednej płci i dowiedziałam się, że tak; ale już nie chciałam z moim wnikać czy to będą dziewczynki czy chłopcy.. tak czy inaczej mam wieeelki problem zwłaszcza z dziewuszkami...
Dla chłopców myślimy nad Maksymilianem Oskarem i Aleksandrem Olivierem (chcemy aby dzieci miały po 2 imiona)
Dla dziewczynek nie mam nic...
Czekam na propozycje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny i wróciliśmy do korzeni :-D:-D Dziś z mężem jednogłośnie stwierdziliśmy że mała będzie miała na imię LENA, czyli tak jak planowałam od początku ;-) może się rodzić:-)
 
bulkasia mnie od początku pasowało tylko mąż był nieprzekonany, ale jak już kiedyś pisałam najpierw Julia miała być Lena, potem Sara ale jednak zmieniliśmy , to w końcu trzecia już napewno będzie Lena:tak:
 
viev nasze dziewczynki maja po jednym imieniu i ta trzecia też będzie miała jedno ;-) Juz mąż przed chwilą powiedział Lenka co mnie bardzo cieszy. Myślę , że Julia, Sara i Lena to super zestaw:-)
 
reklama
Do góry