reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

U nas maz od poczatku chciał Małgosia córeczka i ja chyba juz się nastawilismy na nie :-) :)
A mam pytanko czytacie znaczenia imion ??? Kilka osób z grona znajomych juz mnie pytalo czy czytalam a jak powiedzialam ze nie to byli oburzeni bo przecież będę później żałowała bla bla bla
Nie, ja nie przywiązuję do tego wagi.. w końcu do dziecka nie będziesz mówić np. dobry człowieku czy pomiocie szatana tylko Kubo, Stasiu czy Kasiu..
 
reklama
@Martula88 no tez tak myślę mój maz jak to usłyszał to już zaczął kombinowac nad innym imieniem i co kazał Mi czytać znaczenia nosz szlak mnie zaraz trafi
Zresztą zawsze komuś się coś nie będzie podobać.. Ma się to imię Wam podobać.. ja tylko nigdy bym np. nie skrzywdziła dziecka - czasem rodzice nie myślą przyszłościowo czy temu dziecku nie zrobią w życiu większego kłopotu tym imieniem.. My wybraliśmy, a raczej mąż wybrał Sebastian Adam.. nie narzekam, jest klasyczne.. Ja wybieram, jak będzie w przyszłości dziewczynka.. wtedy będzie Zofia Anna..
 
Tydzień temu dowiedzieliśmy się z Mężem, że będziemy mieć córeczkę i jak dla chłopca mieliśmy wiele wariantów ( Tomasz, Staś, Olek) tak dla dziewczynki... pustka! Ale chyba ostatecznie zdecydujemy się na Aleksandrę. Lubię imiona, które można na wiele sposobów odmieniać Olcia, Oleńka czy dla chłopca Tomuś, Tomcio.
 
Tydzień temu dowiedzieliśmy się z Mężem, że będziemy mieć córeczkę i jak dla chłopca mieliśmy wiele wariantów ( Tomasz, Staś, Olek) tak dla dziewczynki... pustka! Ale chyba ostatecznie zdecydujemy się na Aleksandrę. Lubię imiona, które można na wiele sposobów odmieniać Olcia, Oleńka czy dla chłopca Tomuś, Tomcio.
Oleńka <3 tak ma na imię moja córeczka :) Polecam!!!! Właśnie najczęściej mówimy do niej Oleńka albo Olcia, chyba że coś przeskrobie to Ola :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dwóch chłopców, teraz czas na Księżniczkę ☺️ Rozważaliśmy dwie opcje Adrianna lub Marysia...ostatecznie nawet jak ogladamy wózeczki to dla Marysi Wiec postanowione :)
 
My z mężem zastanawiamy się nad:

- Mary/Marie
- Elizabeth/Elisabetta
- Charlotte
- Eugenie
- Catherine
- Lola
- Margot

On bardzo chciałby, aby córka miała imię po mnie, czyli Marie. Zobaczymy jak to z tym będzie
 
reklama
Witam :) właśnie dowiedziałam się że jestem w 6 tygodniu ciąży. Już zaczęliśmy myśleć nad imionami , razem z mężem jesteśmy zgodni co do imienia dla dziewczynki - Larissa , natomiast mamy ogromny problem z ewentualnym imieniem dla chłopca:/ czy macie może jakieś pomysły?? Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry