reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

Wiedzę że imię Szymon bardzo popularne wśród chłopców :-D u mnie też jak będzie synuś to na imię będzie miał Szymonek.
Swoją drogą wszystkie Szymony jakie znam to straszne urwisy ;-)
 
reklama
u nas pewnie Maksymilian zrobi losowanie bo nie jest zdecydowany :) też mamy Greckie nazwisko i niektóre imiona brzmią masakrycznie
puki co to :
Dziewczynka : Laura ,Zuzanna , Zosia lub Gaja
Chłopiec : Alex ,Filip .Eryk lub Nikodem
 
Mi sie bardzo podoba imie Helenka, jak sie dowiedzialam o ciąży to czytalam ogniem i mieczem hehehe ale meżowi sie nie podoba, sprawdziłąm w kaledarzu,ze w dniu zrobienia testu były imieniny Klaudi i chyba tak zostanie:) a dla chlopaka bardzo mi sie podoba Aleksander, i juz ucze mowic synka Oluś:) fajny przy tym imieniu są zdrobnienia:)
 
Leon-Leoś, Antoni-Antoś, Julian-Julek:-)

Nadia-Natka, Amelia-Amelka, Łucja - ?, a może Jagoda lub Malinka?

Ja jeszcze nie wiem - na dzień dzisiejszy imiona jak wyżej, ale za kilka miesięcy to nie wiem :-D

Jest jeszcze trochę czasu :-)
 
tofiś mamy w rodzinie małą Łucje i ja do dzis mam problem jak sie do nie zrobniale zwracac: Łusia?? hehehehe
 
reklama
Do góry