reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

O zdrobnienia nie ma co się martwić;-) No potem ewentualnie koledzy w szkole mogą mieć problem, ale dzieci mają fantazję. Moja mała ma na imię Roksana. Po za Roksanka, Roksi, Roksaneczka wydawałoby się, że nie ma za wiele zdrobniem. Ale my do niej mówimy Rokusia, Rokula, itp. Więc jak trzeba to się znajdą zdrobnienia takie, które będą dla was wyrazem sympatii, miłości.
 
reklama
Moja koleżanka ma Cypriana i mówi na niego Cypek albo Cyprek :p

a teraz do kompletu Laura - Laurka :-)

beyrunia bardzo oryginalne imię :D a jak zareagowali inni? moja matka by mnie wydziedziczyła, jej się dalej wydaje, że ma na coś wpływ hahahahaha jak jej powiedziałam,że na HUberta Hubi zawołam itp. to oczy jej wylazły hahahah omg..
 
U mnie to tylko mąż i tata. Mężowi się podoba (bo sam wybierał) a tata na to nie reaguje. A teściowa dla niej to mały dawidek
 
Dziewczyny znalezione na onecie:)
Czego możemy się spodziewać w 2015 roku? Może większej różnorodności imion? Od marca 2015 roku rodzice mogą nadawać dzieciom urodzonym i rejestrowanym w Polsce imiona obce. Dotychczas formalnie nie było to możliwe (zdarzały się odstępstwa), a jeśli już to w wersji spolszczonej.
 
reklama
Do góry