reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

Cheetah dałam mu na imię po moich dziadkach a pózniej córki imię zawsze mi sie podobało ale moj chyba z wrażenia zapomniał ze miał jej dać na drugie po jego mamie bo nie żyje a teraz cieżko coś wymyślić przy chłopakach było to samo :)
 
reklama
Ja nie cierpie dwoch imion tyle z tym zachodu. Moja familia jak slyszy Kazik to sie zasmiewa ze to zart a cos czuje ze zostanie Kazikiem...
 
moniqq tez myslalam by corce dac na drugie krystyna po mojej babci i ja mam tak na drugie, no ale wybieral maz, a ze on nie przeforsowal alicji na pierwsze to zostalo na drugie
 
Ja muszę tylko zadbać aby mężowi nie wpadł w urzędzie pomysł aby dać córce drugie imię po teściowej... :no:
Wrzucę temat do rozmowy, żeby nie było niespodzianek :)
 
reklama
Do góry