reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

reklama
Co do Wiktora, mnie się nie podoba :D miałam być chłopcem i chcieli mi tak dać na imię. Jak się dowiedziałam to stwierdziłam, że po 18 rż bym je zmieniła ;)
 
Mnie sie podoba Tymon ale moj m powiedzial ze nie bo kojarzy mu sie z Tymonem i Pumba z krola lwa :p ( czy jak tam oni sie nazywali :) )
U nas trwa dyskusja czy Fabian ja wybieralam a Alan m wybieral :p
 
I właśnie jak widzicie każdemu inne się podoba. Rodzice powinni wybrać według własnego gustu i juz, a innym nic do tego, niech swoje dzieci nazywają a nie cudze ;-)
 
Ja chciałam dla dziewczynki Alicja, Matylda albo Amelia. Żadne się nie podobało a do tego Amelia niektórym u nas kojarzy się z osiołkiem na Jasnej Górze w szopce na święta ;)
 
A mi podobało się Michalina, Liliana i Amelka. Michalina nie po zmarłych się nie daje, Lila nie bo z kimś tam się kojarzyła, a Amelia usłyszałam że jest to termin lekarski i co on oznacza to zrezygnowałem. Potem zastanawialiśmy się nad Lenką lub Hanią. I syn zdecydował że Hania. Z chłopcem wybraliśmy od początku Oliwier.
 
reklama
Do góry