reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

A my długo zastanawialiśmy się nad imieniem dla małej. Najpierw miała być Michalina, ale ktoś mi powiedział, że po zmarłych się nie daje, później Liliana , ale moja siostra ma sąsiadkę o tym imieniu i jest taka i owaka. Chyba najlepiej nikogo nie informować, jak chce się dać imię dziecku, bo tylu jest od razu "radzaków", że szok.
No i teraz jest Hania, zawsze podobała mi się imię Ania, ale moja mam jest Ania, chociaż wszyscy na nią mówią Hania, ale cóż.
Chyba już tak pozostanie. Mi się bardzo podoba.
 
reklama
Hania i Michalina strasznie mi sie podobaja ale tak maja na imie moje siostrzenice ;-)

Nie ma co informowac.. najlepiej postawic przed faktem dokonanym :tak: niestety ale kazdy ma cos do powiedzenia..
 
No właśnie Natkusia informując kogoś o imieniu chciałoby się usłyszeć, że ładne, albo, że każde imie jest ładne jak się do dziecka ładnie mówi. Ale NIE. Wtedy zaczynają się to nie bo coś, a to mi się źle kojarzy itd. Przecież nie pytałam się co o tym myślą.
 
Też jestem zdania,że jak już kogoś informować o planowanym imieniu,to jeśli już ten KTOŚ się dopytuje.
Nigdy się nikomu nie dogodzi.

Ostatnio usłyszałam (jak powiedzieliśmy,że będzie OLA),że "Ola? To Aleksandra! Jak Aleksander Kwaśniewski!" ???!!!
 
Hania piękne imię i dość popularne ostatnio:) Hanna , Helena mi się podobaja:) kobiece imiona i zdrobnic łatwo i ładnie brzmią :) oj ile ją się naogladalam przewracania galami jak mówię że będzie Zojka :) mam to w nosie:) jedynie mąż ma coś do powiedzenia reszta może sobie swoje uwagi zachować dla siebie:) co komu do tego?
 
Hania, Helena itp imiona mi sie osobiście nie podobają. Nie lubię tych starszych imion, U nas będzie Aleksandra - i też czasami słyszę - bo moja teściowa tak ma, bo coś tam i jeszcze coś tam. Ale ja mam osobiście to w nosie :-) Rozumiem że, komuś Aleksandra nie będzie sie podobała. I ok, są różne gusta. Jest tyle imion, każdy znajdzie coś dla swojego dziecka, wedle swojego gustu.
 
mnie jakby ktoś próbował wrzucać swoje 5 groszy w wybrane imię, odpłaciłabym się tym samym....
w ogole mnie wkurza, jak wszyscy w kolo wypytują, a jak bedzie mieć na imię???? na szczęscie u nas tylko rodzice wiedzą, bo zapytali, i pewnie ci, ktorym powiedzieli.... nikt nie komentował wyboru, wszystkim się podobno bardzo podoba.... ale nawet gdyby nie, to ich problem, nie moj....:-)
 
reklama
Do góry