reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

U nas będzie Zoja, najpierw nam się spodobało to imie, bo oryginalne, inne. Ale nie byłam przekonana, tym bardziej, ze nie chciałam znać płci i chciałam mieć niespodziankę, więc nie nastawiałam sie na żadne imię, strasznie trudno mi tylko było wymyślić coś dla chłopca. No żadne mi nie podchodziło, albo źle brzmiało z nazwiskiem, albo jakiś nielubiany kolega miał tak na imię... I tak sobie do 16 tygodnia zojkowalismy do brzuszka, ale jakoś bez przekonania. I sprawdziłam znaczenie imienia i przepadłam :-) Zoja jest mi po prostu pisana! Ewa w hebrajskim znaczy obdarzająca życiem, a Zoja- z greckiego życie. No i na niedługo później okazało się, ze mnie intuicja nie myliła, będzie córeczka :-) więc będzie Zoja :-)
 
reklama
Imiona śliczne, najważniejsze by to Wam się podobały a nie zostały narzucone przez teściowe, mamy etc. Wiadomo, łatwo nie jest z wyborami. Po porodzie lub tuż przed często też okazuje się, że imie to czy tamto do maluszka faktycznie pasuje, bądz mniej. U nas miała być Martyna a w rezultacie jest Judyta. Martyna poszło na drugie imię :-)

A co do imienin.. wybieracie? Mój wczoraj zapytał mnie kiedy Dexter ma imieniny i trochę zgłupiałam :-D
 
Gabrysia to śliczne imię ;-) myślę , że nadal mało popularne. ja zawsze byłam jedyną Gabrysią, czy to w przedszkolu, szkole czy na studiach :-D
ale zgadzam się z Lilith że imię ma się nam podobać :-)
Co do imienin to ja nie zwracam na to uwagi. o imieniach Martyny powiedziała mi jej prababcia, bo zadzwoniła z życzeniami ;-) Kornelia też nie mam pojęcia kiey ma
 
reklama
Do góry