reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

Kurcze ciężka sprawa z tymi imionami:-( wszystkie ładne, które mi się podobały "zajęły" już dzieci moich sióstr...Ostatnio po głowie chodzi nam Weronika, to jedno z nielicznych które podobają się nam obojgu chociaż ja nie jestem do końca przekonana:baffled: sama już nie wiem, co chwilę myślę inaczej...
Natalia i Aleksandra to śliczne imiona, tylko u nas już właśnie zajęte:-(
Franuś też super, ostatnio się przekonałam bardzo do tego imienia:tak:
 
reklama
Mi ostatnio po głowie chodzi Oskar, ale tak nie za bardzo jestem przekonana, a wczoraj jak oglądałam zaplątanych :-D to zaczełam myśleć nad Julkiem, mąż zapewne chciałby Krzyś, po jego bracie ale takie imię nosi już jego siostrzeniec.
 
niby zdecydowaliśmy się na imię Ala, ale jak dla mnie bez szału...i dzisiaj przeglądałam kalendarz i wpadłam na imię Anielka :) co Wy na to? od razu napisałam do męża sms z propozycją, odp.że ładnie więc jest szansa;) na zmianę:)
 
marta87, bardzo mi się podoba. moja mama to Anielka :)

u nas chyba Laura będzie. mi się Martynka podoba, ale mąż nie bardzo daje się przekonać. a Laurka nam obojgu się podoba więc chyba tak zostanie.
 
marta87 Anielka ładne imię i nie tak popularne :)

Mila83 też się zastanawialiśmy nad imieniem Laura.

U nas pozostanie Lilianka :-)
 
najgorsze niestety jest to że jak jakieś imię źle nam się kojarzy albo nie bardzo darzymy sympatią osobę o takim imieniu to nie ma mowy żeby się zdecydować.. nam się mnóstwo imion podobało ale niestety źle nam się kojarzą..
mila83 laura bardzo ładne imię - dużo zdrobnień :-)
marta87 czyli już macie jakieś dwie propozycje także jest w czym wybierać :-)
elisse koleżanka ma liliankę i słodka z niej dziewczynka - dobrze się kojarzy ;-)
 
Sliczne imiona wybralyscie,
bilka bardzo mi sie podoba Marcel!
Marta Anielka bardzo ladne i takie rzadko spotykane,
Mila Laura tez fajne - mala nie bedzie miec problemow z imieniem w Hiszpanii.

Mysmy sie narazie zdecydowali na Suzanna i juz cala rodzina tak mowi o dzidzi, ale jakie imie bedzie na 100% to chyba sie po urodzeniu okaze :-)
 
reklama
już chyba 3 Lilianki mamy, Ty elisse, mamaaga i chyba ktoś jeszcze, nie pamiętam... mi się bardzo podoba, może wzięłabym pod uwagę, ale u mnie w rodzince jest Luiza i wszyscy na nią Lila/Lilka mówimy, więc już zajęte :)

caroline, masz rację z tymi skojarzeniami. ja też tak miałam, niby imię mi się podobało, ale zaraz mi jakaś konkretna osoba do głowy przychodziła i już mi się przestawało podobać.

aninek, no my własnie takiego uniwersalnego imienia szukamy, żeby mała nie miała problemu, jeśli byśmy w Hiszpanii zostali i jak będzie starsza nie musiała za każdym razem literować. już i tak z nazwiskiem będzie musiała, to chociaż z imieniem jej oszczędzimy :) a Twoja Zuzia będzie miała nazwisko taty czy Twoje?
 
Do góry