reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

Marcysiowa zostałam pokarana staroświeckim imieniem Teresa :( dlatego nigdy swojemu dziecku nie dałabym staromodnego imienia bo ja przez to cierpiałam całe dzieciństwo jak wkoło były same Anie Kasie Moniki Gosie tak bardzo chciałam zawsze być jedną z nich i uwierzcie mi lepiej cierpieć z powodu popularnego imienia niż być jedną Tereska i ciągle słyszeć jak masz na imię ?... Teresa ... aaa to tak jak moja mama :-:)wściekła/y:

moja druga siostra tez została skrzywdzona ma na imie Bernadetta straszne tego nie lubiła więc jak wyjechała z domu rodzinnego do Łodzi do pracy to tam się wszystkim przedstawiała jako Monika i tak już zostało że w Łodzi jest Moniką a tylko dla rodziny Bernadką

więc czasem oryginalnie nie znaczy ładnie :(

ja mam szwagierkę Teresę i faktycznie dziwnie było na początku
ale mam np ciotkę Anie a wszyscy na nią mówią Bernadka :-D od zawsze

DzikaBez dokładnie bo taka np.Helenka ( Rubik tak nazwał córkę ) za kilka lat będzie żałowała że nie jest np 10 Maja czy Julką

e bo ja wiem, teraz pełno w przedszkolach Zoś i Helenki też się zdarzają
a Helenka chyba lepiej niż jakies w ogóle wycudowane imię
u mojego syna w przedszkolu jest Vincent, a na basenie był Kordian [tego w ogóle nie czaję]

ja mam wybrane imię dla córki Klara, no ewentualnie Matylda
też raczej rzadkie, ale chyba nie ośmieszające
Artur też nie jest mega popularnym imieniem, ale tez nie udziwnionym
ja chcę dać na imię jakoś tak, żeby było na tyle oryginalne, żeby się raczej nie powtarzało w szkole, żeby było w miarę międzynarodowe [więc jakiś Bożydar odpada] ale żeby nie było jakoś głupio spolszczonym zagranicznym imieniem [typu Dżesika]
dla ewentualnego drugiego synka nie mamy jeszcze... bedzie czas po 18.01 w razie czego żeby się zastanawiać
 
reklama
mi osobiście dla chłopca podoba się Dominik a dla dziewczynki Magdalena lub Lena-ale imię Dawid i Damian tak podobało się mężowi że noszą je teraz nasi synowie choć babcie po dziś dzien mają problem którego mają wołać i często się myląprzekręcajac imiona:-)
 
Ja to mam pustkę w głowie, chciałam syna i tylko dla chłopca imienia szukałam, dla Kobietki nic.... nic też mi do głowy nie przychodzi...
 
NikaMD przerobiłam te imiona już jakiś czas temu a później jak się okazało, że to chłopak jeszcze kilka razy od góry do dołu i spowrotem i dalej tylko Franek do mniej przemawia jako tako:dry:ale fakt zebrane sporo w jednym miejscu i pomaga. A zmyślne jak nie wiem niektóre...Żyrafin, Myszon, Belzebub, Ronaldo MASAKRA
 
imiona ciekawe niektóre, na wiele imion nawet bym nie wpadła że tak można dziecko nazwać..
mnie dziś do głowy wpadł Borys :D a mąż patrzy na mnie krzywo .... :p
 
reklama
Do góry