reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

reklama
Miminka olciastrzelce Iga Inga bardzo fajne imiona. Fajnie się je wymawia.

Dzag ją głosuje za Marcelkiem choć Adaś też jest świetnie.

Askw wszystkie trzy ładne ale Oliwia najlepsze :)

Domi już od dawna Oskar siedzi Ci w głowie z tego co pamiętam. Też mi się podoba.

Mój niestety mąż jak u większości co tylko powiem to neguje. Uważa większość imion za bardzo nowoczesne (Oliwia? Pola?) i takich nie chce. Ostatnio przy czterech zostało
Ewelina Agnieszka Izabela i Natalia
wczoraj wpadła mi w ręce gazeta stara _ mamo to ja i tam artykuł nt imion. I hasło "już nikt nie pamięta że imie Natalia pochodzi od lacinskiego ”cos tam Natalis cos tam” i oznacza dzień narodzin pana czyli urodzona w okresie swiat bożego narodzenia.
I teraz jestem skłonna wybrać Natalie.
 
Aha a jakby faktycznie syn wyskoczył to powiem mojemu
Dawid Jakub Oskar oliwier
Idź i zarejestruj które chcesz zrób mi niespodziankę :)
 
Miminka - koleżanka ma córę Igę i super z niej dziewczynka :)

AlfaBeta - nie wiedziałam, że imię Natalia ma taką etymologię. Swoją drogą, gdybym sama miała mieć córkę to chętnie ją bym tak nazwała, albo ewentualnie Ilona - Ilonka też mi się podoba, ale póki co będzie Adam :) a te imiona, które wymieniłaś to w sumie imiona takie z mojego rocznika - sama jestem Agnieszka, i w klasie nie brakowało Eweliny czy Izy
 
Alfabeta Natalia tez jest sliczne. Na Pole chorowalam ostatnio ale stwierdzilismy ze juz nie zmieniamy;-) kiedys jeszcze Natasza bardzo mi sie podobala ale ja lubie takie niecodzienne wlasnie :-) a z tym chlopcem to swietny pomysl chyba ze wymysli jeszcze jakies inne ktore tobie sie nie spodoba :-)
 
Natalia to chyba moje ulubione zanim jakieś 10 lat temu mąż mnie nie przekabacil ale nic straconego bo mój brat tak da na imię swojej córce :) z bardziej tradycyjnych kuzynka dala córce na imię Dobrusia (Dobroslawa)

U nas Adam odpadl bo do drugiego chłopca wymyślilisty a to w końcu pierworodny.
 
@AlfaBeta111 Natalia ladne imię :) a ja tak, od dawna Oskar w głowie. Chyba nawet nie biore innego imienia pod uwage, bo naprawdę żadne mi sie nie podoba, a jak juz podoba.to beda tu mieli problem z pisownia i trzeba bedzie wszedzie literowac....eh
 
Natalia bardzo ladne imie:-)
Mi teraz po glowie chodzi Agatka mialo byc Sophie po mojej mamusi ale jakos mi nei pasuje no i byla tez Lenka Lucja mi sie podoba NAdia tez ale za ciezkie wiec jak narazie Agatka a dla synka jak bym miala to juz od dawna dawna ma Filip :-D
Domi Oskar tez bardzo mis ie podoba:-D
 
Mnie też Natalka się podoba :-)
W ogóle wydaje mi się,że dla dziewczynek jest wiele ładniejszych imion niż dla chłopaków :p aale pewnie tylko dla tego,że My będziemy mieli Synka. :-)
Z imieniem do tej pory mamy problem, bo jak mnie się cos podoba to Mężowi nie i ba odwrót. Póki co poszłam na kompromis i będzie jak M chce, czyli Adaś :-) ake nie mam gwarancji,że to się nie zmieni...eh...nie sądzilam,że taki problem będziemy mieli z imieniem dla naszego Skarba :-)
 
reklama
Natalia śliczne imię. Bardzo popularne teraz. Nic dziwnego :-). Natalka, Natka -super.

A u nas wczoraj nagła zmiana u męża :szok:. Ja już przestałam cokolwiek mówić na ten temat. A mąż nagle stwierdził, że może faktycznie ten Witek by mógł być... Pytam dlaczego tak nagle może być, a on, że nie nagle tylko tak myślał i myślał (a w międzyczasie wymyślił Eryka i stwierdziłam, że od biedy mógłby tez być) i nie jest takie złe,a skoro mi się podoba... ;-) A dzisiaj sam do Tymka mówi, że już wiemy jak jego braciszek ma na imię - Wiciu :-). No to chyba już mogę to traktować jako oficjalną wersję, skoro nawet dziecku powiedział :-). No to będzie Witold Wawrzyniec. Uff :-).
 
Do góry