reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

Ninja, no wlasnie do czego to podobne zeby przeoczyc imie nr w PL :no:. musze do nich napisac zeby natychmiast korekte zrobili!


Najdziwniejsze jest dziewczyny to, że tatuś Oliviera i Ksawiera mówi mi, że moje dzieci mają dziwne i wymyślne imiona, a my staraliśmy się dać im niezbyt popularne, ale klasyczne bo takie lubimy:tak: Zresztą to kwestia gustu, ja tam nic nie mówię rodzicom Kewina, Rodżera czy Dejzi (pisownia oryginalna:shocked2:)

Kra, no jak mozesz! ja to sie powaznie zastanawialam czy syna nie nazwac Dżejmsikiem :-D
Najbardziej jednak zawsze rozwalaja mnie Brajanki, Alanki a ostatnio gdzies widzialam i Miszel, pewnie z akcentem na "i"
 
reklama
My na pozycji 55 wersja spolszczona.
Ja zamianilam j na y zeby mi angole do córci nie mówili np.Kadża albo Kejdża

Heh a moja znajoma w pl ma wlasnie Dekstera :-D:-D:-DDżesike teraz jest w ciazy z Ildefonsem badz Alfonsem.Za to ostatnie prawie jej łeb urwalam.Jak mozna nazwac tak dziecko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mnie kojarzy sie z jednym
 
Tak jak pisała Mrowa - dziewczynka miała być też Bianka albo Blanka jako trzecia, ale na razie coraz bardziej podoba mi się Irenka (mojego ojca bym połechtała bo on Ireneusz) - ale jak to było u Remeny - na razie się wszyscy na mnie dziwnie patrzą, hahaahhaahahaahahahaahah

A Bruna/Brunona nie ma wcale na liście co mnie już cieszy!A nie sądziłam, że to takie rzadkie imię. :-) (chociaż małżon się odgraża, że teraz to on imię wybierze - ale niech sobie tak mysli i bedzie spokojniejszy ;-):-p)

MrsF - no właśnie! Powinnaś nazwać go Dżejmsikiem! W końcu jesteś Polką! :-)

Kra - imię Jeremi też mi się bardzo podoba akurat... A co do Oliwiera, to mojego brata znajomi mają Oliwię i Oliwiera - przesada trochę, co? :eek:
 
U nas Milo miał być Jeremim, no ale tatuś w ostatniej chwili wymyślił Miłosza:-)
A ja mam znajomych którzy mają Patrycję i Patryka:sorry2:
 
Ninja, swieta racja :tak: Trzeba go przechrzcic na Dżejmsika Brajanka Rodzera F i to w tym tygodniu! od razu to lepiej wyglada :-D No nie wiem co mi wogole do glowy z tym James'em przyszlo, och te hormony ciazowe :no: :sorry2::-D

a Ula widze plasuje sie na bezpiecznym miejscu 55. mam nadzieje ze przez pare nastepnych lat jakas "gwiazdka" o tym imieniu sie nie pojawi i nie popchnie mi Uli w gore

Kra, Jeremi mi tez sie bardzo podoba i to w wersji ang jak i pol :tak:
 
reklama
Do góry