reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
A do nas zadzwoniła ciotka mojego męża z wiadomością że wybrała imię dla małego (Dorian) chociaż doskonale wie że od początku jesteśmy zdecydowani na Tymka...
 
Hehe no chyba jest przekonana że liczymy się z jej zdaniem, na odczepnego powiedziałam żeby pośpieszyła swojego syna do roboty to będzie mogła przebierać w imionach dla wnuka i tak się skończyła rozmowa ale ciśnienie mi podniosła..
 
maartuszkaa89, niezła babka...jakby to do mnie tak zadzwoniła jakaś ciocia z pomysłem imienia to chyba bym ją śmiechem zabiła...
 
Niezle hehe ja miałam to samo z ukochana teściowa haha krytykowała każde imię jakie nam przyszło na myśl a moj od razu zmienial zdanie co do imienia jak tylko kochana mamusia mie zaakceptowała :[ jak słyszałam ze moj z nią gada to sie gotowałam
I tak mnie denerwowała ze uparłam sie i postawiłam na swoim i wybrałam imię które najbardziej krytykowała specjalnie dla niej :):)
 
Ostatnia edycja:
Mojej mamie na początku nie podobało się Lila, ale nie słyszałam jakiś uwag od niej. A teściowa bała się pewnie wtrącać, o M to imię wybrał i by pewnie jej dobitnie powiedział gdzie ma jej zdanie.
 
reklama
Hahahaha ale agentka hahahahhaahhahaa

Love it.

Mi coraz mniej podoba sie lea [emoji50] za to moj m tak samo
Zakochany (daje mu wolna rękę, bo
To jego pierwsze dziecko)
 
Do góry