reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Beta z soboty 4980
Poniedziałek 6200
Nie wygląda to dobrze, co nie? 😟
Dziś o 14 USG, czekam jak na ścięcie.... 😥
Daj znać po USG bo przy takich wysokościach bety to USG już będzie pewne. Ja w obecnej ciąży od początku miałam kiepskie przyrosty bety, słaby progesteron mimo końskich dawek. Do tego jeszcze krwawienie. A mimo wszystko jest ok. A serduszka też długo na USG nie było. Byłam na jednym USG powiedziano mi że czekamy tydzień i jeżeli się serce nie pojawi to odstawiamy leki i czekamy na poronienie. Więc trzymam mocno kciuki żeby wszystko u Ciebie też się dobrze skończyło. Bo na prawdę wszystko jest możliwe.
 
powiedzcie w którym tygodniu zaczęłyście ograniczać przyjmowanie progesteronu. Ja biorę dość dużo (przynajmniej tak mi się wydaje)
Co 6 godzin luteinę podjęzykową i tak samo co 6 godzin luteinę dopochwową i cyclogest na zmianę no i rano zastrzyk z prolutexu
 
Czekałam 1.5h na lekarza....
Więc tak ... Pęcherzyk ciążowy jest, dziś w środku widać było ciałko żółtkowe ale zarodka nadal brak. Więc to nie puste jajo a dzidziuś nie powiedział ostatniego słowa... Czekamy dalej. Kolejne USG za tydzień we środę...
 
powiedzcie w którym tygodniu zaczęłyście ograniczać przyjmowanie progesteronu. Ja biorę dość dużo (przynajmniej tak mi się wydaje)
Co 6 godzin luteinę podjęzykową i tak samo co 6 godzin luteinę dopochwową i cyclogest na zmianę no i rano zastrzyk z prolutexu
Prolutex odstawili mi w 8 tc a pozostały prog od 11 tv do 16tc stopniowo miałam odstawiać
 
Czekałam 1.5h na lekarza....
Więc tak ... Pęcherzyk ciążowy jest, dziś w środku widać było ciałko żółtkowe ale zarodka nadal brak. Więc to nie puste jajo a dzidziuś nie powiedział ostatniego słowa... Czekamy dalej. Kolejne USG za tydzień we środę...
boże....ile ty masz stresu . koniec wylewania łez i cierpliwie czekamy 😘
 
reklama
Czekałam 1.5h na lekarza....
Więc tak ... Pęcherzyk ciążowy jest, dziś w środku widać było ciałko żółtkowe ale zarodka nadal brak. Więc to nie puste jajo a dzidziuś nie powiedział ostatniego słowa... Czekamy dalej. Kolejne USG za tydzień we środę...
O matko! Ale się naczekasz! Oby było warto 😀 trzymam nadal kciuki i życzę dużo spokoju!
 
Do góry