reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Czekałam 1.5h na lekarza....
Więc tak ... Pęcherzyk ciążowy jest, dziś w środku widać było ciałko żółtkowe ale zarodka nadal brak. Więc to nie puste jajo a dzidziuś nie powiedział ostatniego słowa... Czekamy dalej. Kolejne USG za tydzień we środę...
Może to leniuszek, a później się rozkręci, życzę Ci tego z całego serca. Który to tydzień wg miesiączki ?
 
reklama
powiedzcie w którym tygodniu zaczęłyście ograniczać przyjmowanie progesteronu. Ja biorę dość dużo (przynajmniej tak mi się wydaje)
Co 6 godzin luteinę podjęzykową i tak samo co 6 godzin luteinę dopochwową i cyclogest na zmianę no i rano zastrzyk z prolutexu
Ja np w pierwszej ciąży miałam do 16 tygodnia wszystko odstawione. Teraz jestem w 25 tygodniu i nadal biorę. Z prolutexu zeszłam dopiero tydzień temu. Ale zostało mi jeszcze dwa razy cyclogest i raz besins. Lekarka mówiła że dopiero będziemy odstawiać w 30 tygodniu. Wcześniejsze próby odstawienia kończyły się zaraz dużymi spadkami i za niskim progesteronem. Więc jak widać nie ma reguły.
 
Może to leniuszek, a później się rozkręci, życzę Ci tego z całego serca. Który to tydzień wg miesiączki ?
Wg miesiączki 7+5.... Chociaż Owu miałam przesuniętą i od samego początku wiedziałam że ciąża jest ok 5 dni młodsza ...

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa wsparcia dziewczyny ❤️

Ale nie ukrywam... ani ja ani lekarka, nie liczymy na to, że się rozkręci... Pani doktor powiedziała że póki beta rośnie, a to nie puste jajo to nie pozwala odstawić leków... Chyba że zacznę mieć bóle lub krwawić to wtedy na SOR... Ech... Czasu nie przyspieszymy... Czekamy... Za tydzień wszystko się wyjaśni, bo nie może nie być już wtedy zarodka więc wóz albo przewóz...
 
W poprzednich ciążach też tak miałaś ?
Tak. Nudności to nawet dawały mi bardziej popalić. Ja już nie wiem co gorsze - to czy to ekstremalne zmęczenienie. Tydzień temu jeździłam na rowerze i pływałam na SUPie, a teraz nie jestem w stanie z łóżka wstać. Trzeci dzień z rzędu. Wczoraj byłam jeszcze w pracy i jakoś się trzymałam, ale dzisiaj chyba organizm poczuł, że może odpuścić i jestem padlina. Strasznie mi z tym źle. Aż się boję czy nie przeszacowałam własnych sił i czy nie jestem po prostu za stara na kolejnego maluszka 😞
 
Wg miesiączki 7+5.... Chociaż Owu miałam przesuniętą i od samego początku wiedziałam że ciąża jest ok 5 dni młodsza ...

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa wsparcia dziewczyny ❤️

Ale nie ukrywam... ani ja ani lekarka, nie liczymy na to, że się rozkręci... Pani doktor powiedziała że póki beta rośnie, a to nie puste jajo to nie pozwala odstawić leków... Chyba że zacznę mieć bóle lub krwawić to wtedy na SOR... Ech... Czasu nie przyspieszymy... Czekamy... Za tydzień wszystko się wyjaśni, bo nie może nie być już wtedy zarodka więc wóz albo przewóz...
Co za stres... ciałko żółtkowe daje nadzieję, trzymam dalej kciuki!
 
Tak. Nudności to nawet dawały mi bardziej popalić. Ja już nie wiem co gorsze - to czy to ekstremalne zmęczenienie. Tydzień temu jeździłam na rowerze i pływałam na SUPie, a teraz nie jestem w stanie z łóżka wstać. Trzeci dzień z rzędu. Wczoraj byłam jeszcze w pracy i jakoś się trzymałam, ale dzisiaj chyba organizm poczuł, że może odpuścić i jestem padlina. Strasznie mi z tym źle. Aż się boję czy nie przeszacowałam własnych sił i czy nie jestem po prostu za stara na kolejnego maluszka 😞
Pływałaś na supie? Szalona! Haha... ale skoro nie jesteś za stara na supa to tym bardziej na dziecko! Mdlosci kiedyś miną a za parę lat będziesz zastanawiać się jak gromadkę pomieścić na supie 😉 odpoczywaj! Organizm wie lepiej czego Ci trzeba!
 
Wg miesiączki 7+5.... Chociaż Owu miałam przesuniętą i od samego początku wiedziałam że ciąża jest ok 5 dni młodsza ...

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa wsparcia dziewczyny ❤️

Ale nie ukrywam... ani ja ani lekarka, nie liczymy na to, że się rozkręci... Pani doktor powiedziała że póki beta rośnie, a to nie puste jajo to nie pozwala odstawić leków... Chyba że zacznę mieć bóle lub krwawić to wtedy na SOR... Ech... Czasu nie przyspieszymy... Czekamy... Za tydzień wszystko się wyjaśni, bo nie może nie być już wtedy zarodka więc wóz albo przewóz...
Izuu po Twoich pierwszych betach wygląda jakbyś była w 6+4 /6+5 czyli o tydzień wcześniej. Serduszko widać chyba przy becie ponad 10tys. Wolno to wszystko się dzieje, ale czekamy z Tobą i jesteśmy razem myślami! Trzymaj się!
 
reklama
Do góry